Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hordhatok magamnál gázfegyvert?

Hordhatok magamnál gázfegyvert?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok olyan terület ahol nem jó a közbiztonság. Ha van engedélyem gázfegyverre akkor azt hordhatom magamnál pl hónaljtokban utcán ?
2017. febr. 9. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben elmúltál 18 igen.

De inkább az övtokot javaslom, az kényelmesebb, illetve arra készülj, hogy ha használod akkor járhatsz tárgyalásokra évekig (lásd Tomcat)

2017. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha használod akkor járhatsz tárgyalásokra évekig (lásd Tomcat)"


Na, azert erosen szituacio fuggo. Ha csak ugy elokapod es lovoldozol vele, akkor valoban.

Ha megtamadnak es hasznalod, akkor nem. (Az, ha provokalod a tamadast megintcsak mas tema.)



Hordhatsz, ha minden engedelyed megvan ra.

Mas kerdes, hogy mennyire tudod hatekonyan hasznalni, ha ugy adodik.

2017. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Télen hogy rántanád elő kabát alól ? Közepesebb vagy kisebb stukkert érdemes venni hordásra és újat garanciásat engedéllyel .
2017. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, honaljtokot felejtsd el, az nem hetkoznapi felhasznalasra van, es semmi elegancia nincs benne. Eleg májernkedés honaljtokot venni onvedelmi gazfegyverhez, eppen ugy, ahogy maroktaras felautomata hisszucsovu pisztolyt is.

Mondjuk nekem rovid-kozephosszu csovu maroktarasom van, de hozzateszen hogy nem onvedelmi celokra vettem. Erdekelt a maroktáras öntöltő fegyverek mukodesi elve; es meg akartam tanulni hasznalni oket. Szoval a magam szorakoztatasara vettem. Eddig csak vaktoltenyeket sutottem el vele, de azert van 10 db paprika is.

A revolverek nem erdekeltek.

DE!!! Ha onvedepemre veszel vmit, akkor 30 ezer de inkabb 40 ezer folott egy rovidcsovu forgotaras revolvert vegyel, maximalisan megbizhato lesz, ha rossz a tolteny, akkor sincs baj, a kovetkezot elsuti, (ami elofordul gazpatronoknal, megsem olyan minoseguek mint egy eles loszer), mig egy felautomata eseteben ha felhuzod, es bem robbab a tolteny eleg nagyot, nem veti ki a hüvelyt, nem tolti be a kovetkezo toltenyt, es gyakorlatilag agyon is vertek. Nem mernek maroktaras ontoltot hasznalni onvedelemre. Ugyebar ketfele van: amelyik beragadt, es amelyik be fog ragadni.

Naroktarasok kozul Röhmök kozott nezelodj ha rafaszkodsz a haverok es csajok lehengerlesehez.

2018. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!