Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítséget szere. Tnék kérni!...

Segítséget szere. Tnék kérni! Valaki?

Figyelt kérdés
Most segítséget szeretnék kérni hogy hogyan tudom leküzdeni ezt a problémámat. A helyzet az hogy foglalkozom egy oldallal instagramon (képmegosztó portálon) ahová saját készítésű képeket rakok fel egy youtube videósról. Mivel abban a műfajban több mint 10.000 követőm van, ezért sokan ismerik az oldalam. A helyzet az, hogy nagyon sokan lopják a képeimet, úgy hogy leszerkesztik róla a nevem. Ma egy másik youtube csatorna akarja mások között "ritka képként" szétosztani a képeimet. Nem tudom mit tegyek. A probléma tulajdonképpen az, amit a ti segítségetekkel le szeretnék győzni, hogy ilyenkor rögtön jön a lelkem legmélyéről a harag ami a lelkiismeretemre is átszáll. Nem tudom elengedni a dolgokat és mindenből fesztivált csinálok. Már-már a sírás kerülget most is, mert annyira nagy a harag bennem, hogy rendesen érzek a szívemnél valamit. Olyan érzés mintha a lelkiismeretem bántana. De nem. Hanem nagyon mérges vagyok. Végig azon vagyok hogy eltüntessem ezeket az embereket. Mindíg kiírom hogy mit tegyek, de csak annyit mondanak hogy hagyjam. DE NEM MEGY! Már olyan szinten nagy a düh bennem hogy rendőrséggel fenyegetőzöm (AMIT PERSZE NEM TENNÊK MEG) meg már a vesztüket kívánom. Nem hagy nyugton a tudat, aludni se tudok. ÉS EZT PÁR KÉP MIATT! Egyszerűen nem bírom ezt az egészet, de nem tudok mit csinálni!😭😭😭😭 SEGÍTSETEK LÉGYSZI! SEGÍTSETEK!
2017. jan. 27. 22:33
 1/3 Molyember ***** válasza:
49%
Nyilván te is töltöttél már le filmet, zenét, akármit. Ilyen a világ.
2017. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld az összes képedet és a regisztrációdat, ez nem neked való.
2017. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy készíted azokat a képeket a youtube-osról? Ha csak kifotózod, akkor azok nem a te képeid; ill. más is nyugodtan megtehette, nem kellett a te képeid lenyúlnia, s leszerkeszteni róla dolgokat.
2017. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!