Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Holland nemet hataron. Drogcse...

Holland nemet hataron. Drogcsempeszesert mennyi a minimum letoltendo? vitatkozunk rajta. Es nem talaltam semmi konkretat

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Életfogytig.ha különösen nagy tétel(min 1 kg fölött).

Kétszeres életfogytig, ha nem ismered be.

Feltételesen szabadlábra helyezhető, ha vall a társaira, 30 év után felülbírálás van.

persze ilyenkor nem az a kérdés, hogy 30 év múlva mi lesz majd, hanem a börtönben hogy éled túl a 30 évet, mikor tele van csempészekkel, és gond nélkül megigazítják a borostádat a nyakad környékén egy machetével.

2017. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 árokpart ***** válasza:
60%
Persze mennyiségtől függ nyílván ha jelentős kereskedelmi mennyiség akkor akár több év börtön, de messze, sőt szó sincsen arról amit az első ír. Ha csak fogyasztási mennyiség akkor gyanítom, hogy drogtól függően kategorizálnak. Nem vagyok jártas sőt életemben nem voltam a holland-német határon, sőt szegénységemből fakadóan nem is leszek soha. Viszont fogyasztási mennyiségnél szerintem még a magyarországinál is jóvall enyhébb a szabályozás. Ha pl. fősulis vagy egyetemista vagy és a kirándulásról pl. 2 db füves cigit hozol haza a "jobb" napokra akkor pénzbírság meg elkobzás. A német szerintem simán elkobozza a holland vámosba vagy rendőrbe nem vagyok biztos. Viszont ha a magyar-osztrákon lebuksz akkor eljárás és elkobzás ls csak akkor kerülheted el az eljárást, ha részt veszel egy elterelő terápián. Szerintem ekkora mennyiségnél még engedik az elterelést. Ha kereskedő vagy akkor annyira talán nem szigorú az ítélet mint nálunk, de azért közelít mert a kereskedelmet uniós büntetőkódex is bünteti szigorúan. Hollandiába gramm-ot nem tudok, mert nem vagyok és nem is voltam soha jártas ilyen ügyekben ,de kb. amit írtam is 2 szál füves cigit vásárolhatsz legálisan caffe-shopp-ban, de elvileg onnan sem hozhatnád ki, sőt ha nagyon szigorúan vesszük a törvényeket magyar állampolgárként nem is fogyaszthatnád ott sem.
2017. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egyszer , világosan érthetően.

Amit leírtam egyes válaszomban az úgy van.

A kérdező a német holland határt kérdezte, nyilván hollandiából németbe utazna.

na ott az van, amit írtam.

Még egyszer nem két szál füves cigi, hogy értsed, különösen nagy értékű kereskedelmi mennyiség.

ÉLETFOGYTIG.

És a többit meg leírtam!

2017. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egy kilo alatt? arrol nem irtal.

neked mi a forrasod? csak higy kepbe legyek..

es ha nem csak marihuanarol van szo? 🙂

2017. jan. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!