Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A barátnőmet ezért "megbünteth...

A barátnőmet ezért "megbüntethetik"?

Figyelt kérdés
Az a történet röviden, hogy van egy pasija aki 19 ő meg 14. Lefeküdtek, de most a abba ne menjünk bele hogy miért jelenteném fel (igazából bejelenteni, téves megfogalmaz ez a közhasználatban) de ha feljelenteném és ő ezért kapna mert hát ez kiskorú ellen elkövetett szexuális zaklatás ha jól tudom, de a barátnőm is kapna?
2010. ápr. 28. 18:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vagyok féltékeny. Igazából annyira nem akarom kifejteni mert még talán olvassa és nem akarom hogy megtudja. Nem csak az a bajunk mindenkinek, akik mi már régóta barátjai vagyunk a bnőmnek, az hogy amióta van ez a csávó semmit nem csinálhat mert ez a csávó nem engedi, mindenkit fenyeget, nem én voltam az első akire BETEGESEN féltékeny volt. Ilyennek vmilyen elmegyógyintézetben a helye, ti nem ismeritek, borzalmas alak. Azóta nem lehet semmi közös programunk mert félmásodpercenként hívogatja, akkor nem lehet megszólalnom mert akkor már rögtön pattog. Már egy másik bnőm apujára is féltékeny volt mert kocsival mentek a suliba és hívta (mint mindig) és a másik bnőm apuja megszólalt és már rögtön féltékenykedett hogy ki az a férfi.. Egy szó: beteg.
2010. ápr. 28. 19:29
 12/22 anonim ***** válasza:

az oké, hogy nem bírjátok a csávót, az jogos, de nem az a módja, hogy feljelentitek, beperelhet téged rágalmazásért, és ha a pert elvesztenéd, az gáz lenne, mivel 100e alatt nem úsznád meg.


ha a barátnőd ilyen buta, hogy ő neki ő kell, akkor hajrá...



tudod: "aki hülye, halljon meg"

2010. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze, én is ezt mondom. De hát mindenki ismeri a mondást: "a szerelem öl, butít" na de ne mi szívjuk meg.
2010. ápr. 28. 19:34
 14/22 A kérdező kommentje:
De azt még mindig nem tudtam meg amúgy hogy most kapna érte vagy nem...
2010. ápr. 28. 19:36
 15/22 anonim ***** válasza:
semmit nem kapna érte, mert semmi törvény elleneset nem csinált.
2010. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igazából erre tippeltem, hogy ez lesz a válasz.
2010. ápr. 28. 19:38
 17/22 anonim ***** válasza:
azért most nem fogják megbűntetni, mert nektek nem szimpatikus, nem így működik a világ aranyom.
2010. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyáltalán nem azért jelenteném be mert nem szeretem a képét (:
2010. ápr. 28. 19:42
 19/22 A kérdező kommentje:
De inkább, tudjátok mit, hagyjuk.
2010. ápr. 28. 19:42
 20/22 anonim ***** válasza:
másért meg nem tudod feljelenteni.
2010. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!