Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Marihuána mag behozatala...

Marihuána mag behozatala Angliából legális?

Figyelt kérdés
Angliában legálisan lehet kapni magokat,de nem tudom, hogy geppel at lehet e vinni.

2016. nov. 8. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy hallottam holland webshopokban is lehet kapni olyan dolgokat amik ott legálisak de szerintem Magyarországra biztosan nem szállítanak, ha pedig te magad szeretnéd becsempészni pl. Angliából, akkor lebukás esetén akár börtönbüntetésre is számíthatsz, mert az itteni törvények szerint az országba bármi ilyesmit behozni illegális

2016. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amiatt gondolom, hogy legális, mert nincs thc tartalma.
2016. nov. 8. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Te kis önjelölt drogfutár.
2016. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem legális. Az ilyeneket egyébként gyorsan ki is szúrják általában a feladó alapján és aztán megkeresnek téged, hogy talán ezt nem kéne.
2016. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha elülteted, akkor már a növénynek lesz THC tartalma és mondhatsz nekik akármit, ha pl egy pénznyomtató gépet hoznál be abból is egyenesen következne hogy nem dísznek szánod a szobába:)(
2016. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké,értem!
2016. nov. 8. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs THC tartalma. Lehet.

Csak épp a kábszer esetén már az előkészületet is büntetik.

2016. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kábítószer készítésének elősegítése

182. § (1) Aki kábítószer termesztése vagy előállítása céljából ehhez szükséges anyagot, berendezést vagy felszerelést

a) készít, megszerez, az ország területére behoz, onnan kivisz, azon átszállít, átad,

ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2016. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Pitiáner drogos. Megvan rólad a véleményem.
2016. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

#9

Ki a faszt érdekel?

2016. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!