Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Utcai ijesztegetés jogilag...

Utcai ijesztegetés jogilag büntethető? Gondolok itt az újabb Amerikai őrületre.

Figyelt kérdés

Támogatnád hogy a büntetés mértékét meg 3x-ák, annak érdekében hogy ne terjedjen ez itt el? Amennyiben büntetik.



Ha nem akkor támogatnád hogy akár tényleges börtönbüntetéssel (ha 12 év alatti iránt irányul, vagy agresszióval társul) is lehessen büntetni?



2016. okt. 31. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

"meg 3x-ák"

Többet ártottál te már életedben a magyar kultúrának, mint a Halloween.

2016. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt Halloweenről? Ha nem tudod hogy mi az a bohóc őrület akkor olvass utána, vagy ne böfögj ide.
2016. okt. 31. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Az ijesztgetős bohócokra gondolsz? Megjelentek már Európában is. Németországban büntetendő, ha elkapnák őket. A kategória asszem testi sértés, mert traumát kaphatnak a halálra ijesztett emberek.

Am én is pénzbírságot adnék, visszaesőket becsukni.

2016. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vagy még rég volt Szlovákiába egy ember aki az ürülékét kente a járókelőkre.


Én valamiért az ilyeneket irtóra utálom, s valamiért ezt a társadalom egyre "viccesebnek" ítéli meg.

2016. okt. 31. 20:59
 5/10 Alain Delon ***** válasza:
100%

"azt a látszatot kelti, hogy más életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy közvetlenül veszélyeztető esemény következik be, vétség: 2 év."

[link]

2016. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

"Ki beszélt itt Halloweenről? Ha nem tudod hogy mi az a bohóc őrület akkor olvass utána, vagy ne böfögj ide."


Senki nem beszélt, de bohóc őrületről sem. Inkább te fogalmazz pontosabban, mert ezen válasz nélkül pusztán a kérdés kifejtése alapján illetve a mai napon tartott Halloweenhez kapcsolódó, USA-ban gyakorolt szokásának a leírása is pontosan lefedi a kérdésben szereplő dolgot.

Jó magam is a Halloweennal kapcsolatos dologra asszociáltam a kérdéssel kapcsolatosan.

2016. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
" Ha nem tudod hogy mi az a bohóc őrület akkor olvass utána, vagy ne böfögj ide." Kedves kérdezö! Ha kiirtad volna már a kérdésedben, hogy mire is gondolsz, a válaszolo is inkább tudta volna. Ugy, hogy NE BÖFÖGJ!!!!B+!!!
2016. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem értem hogy az "Újabb őrület" alatt hogy lehet hallowenra gondolni? Az nem is "új". Csak kicsit kell gondolkodni. Nem akartam agresszív lenni, de nem bírom a süketelést.
2016. nov. 1. 05:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a süketelést legközelebb érthetően fogalmazz, mert eddig a kommentelők többsége úgy gondolta félreérthető voltál. De gondolom bennünk van a hiba.
2016. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Csak kicsit kell gondolkodni. Nem akartam agresszív lenni, de nem bírom a süketelést."


Hát én sem bírom azokat, akik még annyira sem gondolkodnak, hogy érhető legyen a kérdés.

2016. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!