Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Albérletet nemfizetőket így...

Albérletet nemfizetőket így ki lehet tenni?

Figyelt kérdés

Amikor az illető nincs otthon bemegyek a lakásba kidobálom a cuccát zárbetétet cserélek. Ha jön az illető a rendőrséggel. Akkor azt mondom nem én voltam nem egy közeli hozzátartozóm akire nem vagyok köteles terhelő vallomást tenni.

Esetleg tényleg vele csináltatni az egészet .


2016. okt. 31. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az viszont sajnos téged nem jogosít fel törvénytelen lépésekre, hogy "meguntad" a hivatalos eljárást.
2016. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

Koma, a lakáskiadás egy üzlet, és minden üzlet kockázatos.

Te most bukóban vagy, van ilyen. Be kell nyelni. Járj el jogszerűen, mert ha emberkedsz, akkor ennél többet is fogsz a sitten nyelni.

2016. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem frankó így, hogy már megindult a jogi eljárás. Ha csak rövid ideje lakna ott, akkor talán el tudnám képzelni. De ez is bejöhet. Mi is meguntuk, most sok pénzt fizetünk az ügyvédnek, de azt mondja, kifizetik majd az elmaradt albérletet és rezsit. Én már nem is adnám ki, sok lehet az ilyen futóbolond albérlő. A mieink nemcsak bunkók, de annyira sötétek, hogy nem képesek 55 ezret fizetni havonta egy komplett 3 szobás kertesházért Budapesten... Inkább kiteszik majd őket, és mennek máshova ki tudja mennyiért. Miközben a félmilliós tartozásukat kb. egy havi fizetésükből ki tudnák fizetni. Mi meg kemény kölcsönt vettünk föl sokszor, hogy a rezsijüket fizetni tudjuk... most meg ügyvédekre.
2016. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!