Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellnem teheti a PTK210. §...

Ellnem teheti a PTK210. § szabályzattal?

Figyelt kérdés
Arról lenne,hogy én vaterán eladtam egy kiságyat,és tegnap itt volt megvette,hazavitte,és erre délután közli sms-be ,hogy elégtelen az ágyal,nagy baromságokat írt ami nem is igaz.mondtam neki h tegnap itt volt itt volt az alkalom,hogy megnézte volna,de hát megvette és elvitte,és ezek után nincs kötelességem vissza venni a terméket!és ellnem akarja a PTK 210.§ szabályzattal aminek vaterán nincs köze ehhez.csak PTK211.§ van a vaterán. szóval ellnem tehet bármit azzal 210el? ilyen emberrel nem is találkoztam még.
2010. ápr. 26. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az az ellnem?
2010. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ellenem
2010. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az isten az ellnem, hogy háromszor is leírtad?
2010. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ellenem oké, de ez milyen mondat ,hogy ellenem teheti a ptk xx szabályzattal?


magyar vagy kérdező? mert ha külföldi, akkor megértem, hogy nem tudsz magyarul rendesen.

2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi ellenem-et akartam írni.
2010. ápr. 26. 20:34
 6/8 A kérdező kommentje:
magyar vagyok ,csak hallássérült vagyok.bocsánat a helyesírás hibákért.
2010. ápr. 26. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről szólnak ezek a törvények, de megpróbálok józan ésszel válaszolni. Úgy tudom a vaterán ilyesmi szabályzat van, hogy megtekinted, kipróbálod a terméket és ha nem felel meg a leírtaknak akkor nem vagy köteles megvásárolni. Ha a termék állapota megfelel a leírtaknak, és érvényes licitet adott le akkor köteles megvásárolni. Mivel megtekintette és megvásárolta ezért valószínűleg nem talált benne hibát. Ezek után nem hiszem, hogy bármiféle jogi lépést tehetne ellened. Onnan hogy megvásárolta és elvitte nem panaszkodhat, hiszen az esetleges hibákat valószínűleg ő maga okozta.
2010. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. ápr. 27. 14:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!