Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valahol találni ilyen...

Lehet valahol találni ilyen ügyvédet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Éppen perelni készül egy végtelenül jó szándékú ismerősöm. Egy vasam sincs, így nem tudok ügyvédet fogadni, hacsak nem létezik olyan, aki ingyen elvállalná az ügyet. Mondjuk valami önkormányzati ügyvéd vagy ilyesvalaki. Mivel alperes vagyok, ha nyerem a pert, sem tudok miből százalékot fizetni. Van valami ötletetek? Nagyon fontos lenne.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 24. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem mivel alperes vagy elvileg kaphatsz kirendelt ügyvédet ingyen. Azt nem tudom, hogy ha felperes lennél akkor mi lenne, lehet, hogy akkor is kapnál.
2010. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az ügy miről szól? Az ő fáján aminek egy a te kertedre lógó ágán dalolt a fülemüle? :)
2010. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az ügy dióhéjban: egy éve kölcsönkért egy nagyobb összeget, nem fizetett rendesen többszöri kérésre sem. elkezdett hallucinálni, hogy én mocskolom őt a régi munkahelyén. (senki nem tudott a kölcsönről a közeli barátaimon kívül) végül nagy nehezen visszaadta a pénzt egy év után és rá két napra levélben jelezte, hogy rendőrségi feljelentést tesz és polgári pert kezdeményez becsületsértésért és rágalmazásért és egyéb nyalánkságok. ezzel persze nincs vége, de senkit nem untatnék további nevetséges részletekkel :D


végül úgy döntöttem magamat képviselem az ügyben, így nem lesz szükség ügyvédre sem :)


köszi a válaszokat!

2010. ápr. 24. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Bakker milyen emberek vannak..
2010. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ha tovább részletezném, még jobban meglepődnél :)

sajnos vannak ilyenek. tanultam az esetből. soha többé pénzt kölcsön senkinek...

2010. ápr. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!