Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Telefon betyárkodás miatt fel...

Telefon betyárkodás miatt fel tudnak jelenteni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert aki telefonbetyarkodik az egy allat.

Komolyra forditva a szot,szerintem nem ,hacsak nem hivatalos szemelynek adod ki magad,es vagy penzt probalsz kicsalni tole. Illetve ,ha tobbszor hivod ,akkor talan zaklatasert feljelenthet.

De ha szimplan csak felhivod egyszer,hogy pl. vonaltisztitas akkor nem hiszem,hogy foglalkozna vele akarki is.

2016. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es a rendőrség biztos intézkedni fog?
2016. aug. 3. 18:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak ezen esetekben és szerintem csak ha rendszeresen csinálod
2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit csináltál. Nah meg, hogy kivel. De azt viszonylag egyszerű kideríteni hogy ki vagy.
2016. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy random valakit hívsz fel nem foglalkoznak vele, ha megnehezíted a rendőrség, tűzoltóság, mentők dolgát akkor pedig farbakúrnak.
2016. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A telefonbetyárkodás még divat? hol élsz te a 90-es évekbe?:)
2016. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy szerintem nem lehet bajod belőle. Ugyan mi alapján jelentenének fel?
2016. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hát csak akkor ha rögzítik a hívást.



,

2016. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hu, érdekes válaszok születtek... :D


Az attól függ, hogy mit értesz telefonbetyárkodás alatt, kérdező?


Nemrég valaki bombariadóval szórakozott - nemhogy feljelenteni lehet, hanem egyenesen - hogy példát statuáljanak, mert az utóbbi időben különösen rossz vicc - LETÖLTENDŐ BÖRTÖNbüntetést kapott az illető. Szóval csak óvatosan azzal a betyárkodással...


[link]


Ha pedig magánszemélyt hívsz több alkalommal, telefonbetyárkodva, akkor bizony zaklatásért feljelenthet és bizony-bizony semmiből nem áll megtudni, ki a betelefonáló (térfigyelő kamera, mobiltelefon helymeghatározás, stb)


Szóval nem ajánlom...

2016. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én már jelentettem fel valakit, többször hívta az egyik családtagomat. Rendőrség, jegyzőkönyv,stb. pár perc alatt kiderült,hogy ki volt. Ez nem volt komoly zaklatás. Pl nem fenyegetett ,csak állandóan hívogatott és nem szólt bele.Viszont ezt tíz percenként tette.Ennek ellenére a rendőrség komolyan vette. Pont került az ügy végére.
2016. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!