Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » "Az ISIS magára vállalta a...

"Az ISIS magára vállalta a támadásokat"?

Figyelt kérdés

Ezt nagyon sok helyen lehet olvasni.De én ezt most akkor nem értem. Ezt nem büntetik? Nekik szabad csak úgy embereket őlni?

Ha az Iszlám állam mindig magára vallalja akkor miert történnek újra és újra terrortámadások?



2016. júl. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez most komoly? Mert ha ez nem troll kérdés akkor maksz 16 vagy
2016. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ISIS-t képzeld el úgy, mint az internetet: mindenütt ott van, és annyira szétterjedt hálózat, hogy sose lehet lekapcsolni.
2016. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Azért vállalja magára, hogy megfélemlítse a világot. Egyébként mivel egy terror szervezet nehéz hadi úton lehetne elkapni őket. Ami viszont lehet, hogy sok civil halálával járna, mondjuk egy bomba vagy valami.. Illetve mint előttem írták, kiterjedt hálozat nehéz is lenne őket elkapni. 14/F meglátása.
2016. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

A kérdezőnek abban igaza van, hogy gyanús, hogy szinte mindent a Daesh (ISIS) magára vállal. Például a dakkai merényletet is egyből magukra vállalták és később kiderült, hogy nem is volt közük hozzá. Kérdés, hogy amit magukra vállalnak annak hányada köthető tényleg hozzájuk.

Számomra egyértelműek az a cél, hogy az emberekbe félelmet generáljanak, mert ha pánikol és gyáva nép akkor könnyű manipulálni.

Meg azt sem szabad elfelejteni, hogy a keresztények és muszlimok egymásnak ugrasztása is zajlik ezerrel.

2016. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!