Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szolgáltató miatt nem...

Ha a szolgáltató miatt nem volt net 20 napig, köteles vagyok kifizetni az egész hónapot?

Figyelt kérdés

A szolgáltató miatt nem volt net. Sokszor hívtam őket, mindig leráztak hogy a géppel van a gond, driver, kábelek stb. Nagy nehezen 20 nap után kijöttek, és a villanypóznán volt a hiba, nem nálunk. Kérdeztem tőlük utána telefonon hogy most az egész hónapot ki kell így fizetni? Azt a választ kaptam hogy igen.


Van erre törvény? Mégis 5 ezerről van szó legalább, nekem még az is számít, főleg a sok idegesség mellett..


2016. júl. 6. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerződés szerint kell fizetned. Jó eséllyel nem nagyon van joguk elkérni a pénzt, ha 30 napból 20-on nem volt szolgáltatás az ő hibájukból. Csakhogy valamivel alá kéne támasztani, hogy tényleg az ő hibájukból történt, és hogy tényleg nem volt szolgáltatás 20 napig, vagy csak akadozott.
2016. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írsz levelet a szolgáltatónak. Benne a dátumokkal , amikor bejelentetted a hibát. Kéred, a szolgáltatás hiánya miatt legyenek szívesek kárpótolni.


Aztán vagy jóváírnak némi forintocskát, vagy nem. De fizetni ki kell azt a hónapot is.

2016. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát bekopogtatott hozzánk egy koma, hogy jött megnézni a netet. 2 óra után nálunk nem talált semmit, majd kiment a villanypóznára, és ott csinált valami, visszajött, mondta nézzük meg jó-e és jó volt.
2016. júl. 6. 20:22
 4/7 A kérdező kommentje:

2/3

Köszi, ezt fogom tenni.

2016. júl. 6. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez volt, csak nem 20 napig, másnap kijöttek.

20 napig kellett várni a szerelőre, vagy csak 20 nap múlva hívtad ki?

2016. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20napig hívogattam, kb minden 2. nap, és mindig el lettem küldve, hogy biztos nálam van a baj, mert ők a rendszerükbe a saját részüket "jónak" látják.
2016. júl. 6. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen eset velünk is előfordult. Kifizettették a díjat, de írtunk nekik egy szép levelet, és jóváírták később a következő számlánkban.
2016. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!