Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van akkor, ha nem képzelem...

Mi van akkor, ha nem képzelem magam állampolgárnak, se jogi személynek, hanem simán embernek, és akkor is tudom, hogy hol, és mi a határ?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én meg magyar állampolgár vagyok, de nem tartom magam embernek. Szerintem én egy egészen más fajba tartozom.
2016. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Légyszíves tegyétek meg, gondolkozhattok ti is,érezhettek ti is,utánajárhattok ti is.
2016. júl. 3. 19:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Te most az ellen vagy, hogy miért alkottak emberek jogokat, hogy meddig a határ?Lehet te tudod,hogy meddig a határ,de hiába vannak,akik embernek születtek,mégsem tudják mi a határ még a hazájukban sem.
2016. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ellene semminek nem vagyok,elismerem,hogy létezik,de csak lehullik már az álarc,a lepel egyszer.
2016. júl. 3. 20:03
 15/18 anonim ***** válasza:
Állampolgár vagy, és mellette ember, viszont sose leszel jogi személy (utóbbi röviden a cégek, de hadd ne részletezzem). Ezek pedig tények, nem változtat rajta, hogy épp mit hiszel magadról.
2016. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pedig ha állampolgár lennél, akkor meglenne az állampolgári jogod bárminek képzelni magad.
2016. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A kerdezo az Amerikaban mar divatta valo "sovereign citizen" marhasagot probalja trollkodni. Keressetek ra YouTube-on jokat lehet rajtuk nevetni.
2016. júl. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Gyengeelméjűnek nem képzeled magad véletlenül? Csak mert ez a kérdés arra utal...


Egyébként meg jogi személy nem is vagy, szóval ezen legalább nem kell aggódnod. :D

Állampolgár az - gondolom - valamilyen országban vagy. Habár létezik hontalan státusz is. Azt szeretnéd? Biztos megoldható. :D

2016. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!