Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi szabályozása van...

Milyen jogi szabályozása van a lakott területen történő erdőtelepítésnek?

Figyelt kérdés
A helyszín egy kis lélekszámú falu, ahol egy ~1900m2-es telek lett akáccal beültetve. Ez a kis erdő sok bosszúságot okoz az ott élőknek.

2016. ápr. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A földterületek kategorizálva vannak, és a kategória meghatározza azt is, ott mit lehet tenni. Egy konkrét helyről vagy az önkormányzatnál, vagy a földhivatalban deríthető ki, minek van minősítve.
2016. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon a területen (ami két háztelek között helyezkedik el) korábban búza és lucerna voltak ültetve... így gondolom valamiféle "termőföld" kategóriába lehetne sorolni.
2016. ápr. 21. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Miféle bosszúságot okoz egy ilyen kis pagony?
2016. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak egy pár példa:


Ősszel a lehulló faleveleket a szél átfújja a lakótelkekre.


Az erdő magassága "közbeszól" az interneteléréshez szükséges mikrohullámú adóvevő működésébe.


Az erdő "kellemes" árnyékot biztosít a lakók virágainak.


A szúnyogok is baromira kedvelik ezt a kis erdőt.

2016. ápr. 26. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ősszel a lehulló faleveleket a szél átfújja a lakótelkekre.

Szörnyű tragédia. Ezeknek még a szar is büdös...


Az erdő magassága "közbeszól" az interneteléréshez szükséges mikrohullámú adóvevő működésébe.

Hallgassanak madárdalt. Az erdő otthont ad néhány énekesmadárnak.


Az erdő "kellemes" árnyékot biztosít a lakók virágainak.


A telekhatártól 5 m-e azt ültetek, ami nekem tetszik. Ha 8 perccel később éri a nap a szomszéd virágait, akkor 8 perccel később fognak kiszáradni.


A szúnyogok is baromira kedvelik ezt a kis erdőt.


Meg a méhek is, "akik" cserébe nagyon finom mézet adnak.


Egyébként úgy tudom,fél ha alatt nem szólhatnak bele.

2016. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Miquel, hogy a végére sikerült kinyögnöd valami "úgytudom" féleséget.


A többi megjegyzésedre inkább nem reagálnék, mert csak egy kezdő troll vagy, megy majd ez még jobban is :)

2016. ápr. 28. 13:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha ilyen kiváló jelzőkkel illetted az én köszönetem, akkor remélem a saját hozzászólásaid minőségéről is tudsz egy reális képet alkotni, s nem kell ebben segítenem.
2016. ápr. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!