Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek? Tényleg van ilyen?

Mit tehetek? Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Röviden: 2008-ban volt egy mobilinternet előfizetésem az akkor még Pannon nevű szolgálatónál (megjegyzem alig használható volt), melyet 2009 decemberében megszüntettem, és minden díját személyesen, az ügyfélszolgálaton rendeztem. Most 2016-ban azt állítja egy ügyvédi iroda, hogy mevásárolt, már a Telenortól egy 2009. 11. és 12. havi tartozásomat,és ezt kamatokkal, ügyintézési díjakkal együtt jelenleg 72,856 Ft-ban követelei.Ezt is úgy tudtam meg, hogy 2016 feb. 10. -én bíróságon kell megjelennem, egy idézés szerint melyhez 1 kg papírt csatoltak, amiben olyan 3 - 5 soros állítólagos felszólítások szerepelnek, mind a Telenortól, mint egy ismeretlen követelés kezelőtől, és ettől az ügyvédi irodától, melyeket én biztosan nem kaptam meg. 2009-ből semmilyen számlám, fizetési bizonylatom, de banki átutalási megbízást sem tudok mutatni, nem hogy előfizetői szerződést vagy bármit. 2016 van, és az akkori bankom is csak 2011. januárjáig tudná, megjegyezem jó díjazásért, utánna nézni, az átutalásoknak. Ilyenkor mi a teendő?

2016. jan. 5. 04:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedd össze, ami irat a kezedben van a kifizetéseidről. Ugye nem dobtad ki ezeket?
2016. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!