Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez bűncselekmény?

Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Ha valaki az egy éves gyerekem fotója alá azt írja, hogy közösülne vele (persze sokkal durvábban), akkor az bűncselekmény? Valaki azt mondta, hogy ez nem az. Kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki biztos a válaszában. Köszönöm!
2015. dec. 20. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Buncselekmenynek nem buncselekmeny, de az ismerost azzal a mozdulattal tiltanam le minden letezo helyen. Esetleg anyunak-apunak is szolnek, hogy a kedves kisfiuk mekkora majer az interneten, hatha elbeszelgetnek vele kicsit.
2015. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az illető, pont ezért kérdezem, hogy bűncselekmény-e, hogy tegyek-e feljelentést. De valaki azt mondta,. hogy csak az időmet pazarolnám, mert ez nem bűncselekmény, és a rendőrök sem fognak foglalkozni vele.
2015. dec. 20. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
De mégis hova raktad fel a képet ahol idegenek is látják?
2015. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Instagramra.
2015. dec. 20. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bűncselekmény. Ellenben gusztustalan tahóság. Viszont 1 éves gyerek képeit kipakolni a nagy nyilvánosság elé sem épp követendő példa.
2015. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, hogy ebben hibát követtem el. Lehet, hogy túl aggódom, de akkor felesleges rendőrségre rohangálnom?!
2015. dec. 20. 19:59
 7/7 ConnectCare ***** válasza:

Szerintem az ilyesmi -sajnos- nem büntetendő a Büntető törvénykönyv szerint.


De ettől, ha esetleg kiderül, hogy ki az, apuka leülhet "elbeszélgetni" vele kicsit. Nem hiszem, hogy egy ilyen ember azonnal a rendőrségre rohanna érte.

2015. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!