Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tennétek, ha a lányotokat...

Mit tennétek, ha a lányotokat verné az élettársa aki ráadásul rendőr?

Figyelt kérdés
Itt szeretném hozzátenni,hogy a lányom fél év házasság után hagyta ott a férjét ez a pasi miatt.Ez a rendőrgyerek(22)rettenetesen féltékeny,nem tartjuk a kapcsolatot,a lányom is elvan tiltva tőlünk,de már terror alatt tartja nem engedi sehova.Hova jelenthetem?A lányom nem mer lépni,lehet a veréseket is letagadná,pedig nyoma is szokott lenni?Nos?SEGÍTSETEK!!!Köszönöm.
2010. márc. 22. 07:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon sajnállak,de a lányod helyett nem tehetsz semmit.Már felnőtt.

Egy dolgot tehetsz:biztosítod arról,hogy bármikor mehet hozzátok.

2010. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Fejberúgnám..
2010. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Az előző hozzászólás rendkívül jó alternatívát kínál, hiszen az ilyen mai kis 25alatti szardarabokra amúgy is ráférne hogy mórest tanuljanak. A magam részéről én sem sokat pereskednék, nehéz egy ilyet megnyerni, különösképp ha a lány sem mer vallani. A magam részéről én elverném mint a lovat az biztos.
2010. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásotokat,együtt érzéseteket hálás vagyok érte mindegyik válasz megfordult a fejembe bevallom a fejberúgás is,de a helyes utat nem tudom,mert könyörögtünk a lányomnak azért is,hogy ne hagyja el a friss férjét(fél év)5 év ismeretség után,szívtelenül megtette a saját hozzátartozóit kizárva :(
2010. márc. 22. 18:30
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a lányod egy verés után nem vetet egy látleletet, addig tehetetlen vagy. Sajnos ebben az országban olyanok a törvények, hogy amíg vér nem folyik, addig a hatóság tehetetlen, mert nincs joguk egy veszekedésbe beleszólni.

Illetve szintén a lányod kérhetne távoltartási végzést, de ahogy látom, nagyon szeretheti ezt a szar alakot, ha nem képes lelépni tőle. Azért azt nem hiszem, hogy lelépni nem tud, egy rendőr azért néha dolgozik is, és nem tud csak úgy haza állítani, hogy ellenőrizze, hogy az asszonyka otthon van-e. Győzdd meg, hogy pakoljon és lépjen le menjen hozzád és Ti, a szülei majd vigyáztok rá.

Illetve jó ötlet még, hogy beszélj a srác közvetlen parancsnokával és mondd el neki, hogy mi a szitu. Ő jobban tud figyelni, illetve közbeavatkozni is, ha kell.


Amúgy a rendőrök ellen nem rendőrök nyomoznak,és emelnek vádat hanem a katonai ügyészség!

2010. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Új fejlemény:Nem tudok tenni semmit,a lányom most volt itthon 10 percet elmondtam,hogy megtettem az első lépést az ügyben befenyítettem az illetőt,erre úgy itt hagyott mint a sz.rt védi,mert fél tőle.TEHETETLEN vagyok és most szintén gyűlöl mert belemertem szólni az életébe,kértem maradjon még nagyobb baj nem lesz elment...
2010. márc. 22. 21:36
 17/21 anonim ***** válasza:
És nem lehet, hogy nincs is semmi gond náluk, csak mivel Te nem nézted jó szemmel, hogy a házasságát felrúgta, mindenben a rosszat keresed?! Ez csak egy másik nézőpont részemről. Mert ugye, ha annyira terrorban tartaná a pasi, akkor nem hiszem, hogy igy reagálna. SZerintem inkább abból van elege, hogy beleszólsz az életébe. Ezért is hagyott faképnél, amikor elkezdted ezeket mondani neki.
2010. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

De lehet.Mindenben a rosszat keresem,erősen gyanús a kommented.Én láttam már a verés nyomokat,de nem tettem semmit,mert megkért rá a lányom.Fél.Igen támadásnak veszi a lányom is a beleszólásomat mint anya leszerepeltem.Ennyi.:(

Igazad van nem nekem kell eldöntenem mi a jó a lányomnak,neki biztos ez hát legyen majd a híradóban szerepelhetünk "Tényő"jelentkezem én vagyok aki ideírt segítséget,tanácsot kérni.Sorry.

2010. márc. 23. 08:41
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyfelől együttérzek.

Másfelől viszont talán abból ered a probléma, hogy a gyereked a széltől is óvtad. Pontosabban az egyre nagyobb felelősséggel, következménnyel járó döntések hozatalától, és elviselésétől. Ezért az ő mérlegében nem volt nagyobb súlya az 5 éves házasságnak a jelen kapcsolat ellenében.

Ha ebben is kihúzod a gondok alól, legfeljebb keres másikat. A saját józan ész 'kialakulása' csak a saját zsebből fizetett tanulópénzből megy.

Örülni kell, ha megkeres, elmondani, ha panaszkodik, hogy ő akarja így, tehát szeresse, ha erre azt mondja nem, akkor az itt felsorolt értelmes lehetőségeket elétárni, de lépjen ő. Más helyett, ha belehalsz, se tudsz akarni.

Emellett láthatod, hogy a segítő szándékod, tetteid ellened fordítják még jobban.

2010. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja. Azért jár a lány monoklival mert az anyja mindenbe beleszól. Racionális hozzászólás volt előző. xD
2010. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!