Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az megvalósít valamilyen...

Az megvalósít valamilyen bcs-t, ha én a fellebbezésben az elsőfokú bírót kicsit elhordtam mindennek (persze nem alap nélkül)?

Figyelt kérdés

Egyszer parastnak neveztem, egyszer analfabétának, egyszer k..g-nek, és azt hiszem ami esetleg még kifogásolható lehet így civilizált szemmel, hogy azt írtam

"teleröfögte az ítéletet minden ökörséggel, aminek köze nincs a perhez, de ez nem is meglepő, hiszen szemmel látható volt, hogy azt se tudta hol van és milyen ügyet tárgyal".


Most ez mint említettem, civilizált szemmel persze külsősnek durvának tűnik, de aki ismeri az ügy balkáni jellegét (tipikus falubíróság), az azt mondaná, hogy ez még iszonyú finom is a történtekhez képest.


De a lényeg, hogy ezzel megvalósíthatok bármilyen bcs-t? Mert hát a fellebbezés azért fellebbezés, hogy kifogásoljam, amit az isten ba...a összehordott első fokon, nem? Ha mindenben egyetértek, akkor minek fellebbeznék?



2015. nov. 29. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha mindenben egyetértek, akkor minek fellebbeznék?" - azért az egyetértés, és az alpári fröcsögés között van néhány árnyalat.


Megvalósítottad a becsületsértés, amiért ha akar, akkor a bíró feljelenthet.

Valamint kiállítottad a saját bizonyítványodat, amit az esetleg másodfokon eljáró bíró is olvasni fog, így finoman fogalmazok, ha azt írom, hogy nem könnyítetted meg a saját dolgodat.

2015. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó hidd el, ez a stílus messze elmarad attól, amilyen bizonyítványt a bíró kiállított saját magáról. én már sajnos túl vagyok azon, hogy szépen fogalmazzak, tudod én mindeddig nagyon szépen, udvariasan, "tisztelt bíróság stb, álláspontom szerint ,......" írtam, de sajnos kész,elfogyott a türelem. azért álljunk meg, ezzel a "tisztelt bíróság" nagyon udvarias stílussal nem mentem semmire, pedig végig így jártam el ... oké, hát akkor vége a szép beszédnek, aztán nézzük, hogy az ő szintjén mire jutunk... én se akartam erre lesüllyedni, de így kvázi kvittek vagyunk, tudod az a gáz, hogy finoman, udvariasan nem lehet kellőképpen érzékeltetni a visszaéléseket amiket elkövetett.

Tehát teljesen igazad van, elég szomorú, hogy le kell süllyedni erre a szintre, de ha az ember a civilizált szinttel nem jut semmire, akkor mégis miből értenek ezek? ha meg becsületsértésről van szó, ó hát azzal nincs gond, akkor én legalább 10 dolog miatt feljelenthetem szintén.

2015. nov. 29. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, te tudod.

Azt azért jó, ha számításba veszed, hogy te ott csak szép lehetsz, okos nem. Sajnos ilyen ma az igazságszolgáltatás.

Ezzel a fellebbezéssel semmit nem értél el, csak azt, hogy a másodfokú bíró már eleve előítélettel fog hozzád viszonyulni.

2015. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!