Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti az iskola, hogy...

Megteheti az iskola, hogy értesítés nélkül nem indít szakképzést?

Figyelt kérdés
Szóval szakközépbe jártam, idén érettségiztem, és tanárok ajánlására maradtam a suliban szakképzésre, pénzügy számvitel. Az iskola egy szót nem szólt azóta, hogy jelentkeztem érettségiosztó után. Most kiderült, hogy egy ember még hiányzik a létszámhoz. De még mindig egy kukk nem jött a részükről, mindig én érdeklődök. Megtehetik azt, hogy nem indítják el, anélkül, hogy figyelmeztettek volna? Már jelentkezni sem tudok máshova, vagy csak esetleg be tudok csúszni egy olyan szakképzésre még, ami nem igazán lenne jó választás.
2015. aug. 25. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg befuthat az a bizonyos 1 ember, addig nyilván neked kell érdeklődni. Ha már tuti, hogy nem indul akkor max kiteszik a faliújságra. De egy állami intézmény nem fog utánad szaladgálni.


Egyetemeken kicsit más a helyzet de csak kicsit, mert ott a hallgatói jogviszony sokkal többre kötelezi az intézményt.

2015. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!