Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek igaz hogy keresi...

Szerintetek igaz hogy keresi őket?

Figyelt kérdés
2 barátnőm azt mondta,hogy loptak valamilyen boltból,észrevették őket és kipakoltatták a zsebüket,és kiküldték a boltból.És azt mondják hogy keresi őket a rendőrség meg ilyenek.....
2010. márc. 8. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
kamu. ha keresné őket, akkor már eleve odahívták volna a zsarukat és nem küldik el őket. van egy érzésem, hogy rólad van szó. ez az "egyik barátom" elég kamu szagú. nem értem hogy egy ilyen fórumba minden ilyen kamu szövegeket írni! félsz, hogy lenyomoz az FBI?
2010. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne igaz? Amúgy meg is érdemlik.
2010. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért nem lehet igaz, mert ha kipakoltatták a zsebüket, majd elküldték őket azzal kvázi minden bizonyíték megsemmisült ellenük. arra meg, hogy "piri látta meg a józsi is" arra nem adnak a rendőrségen. szerintem csak így akarnak hatni a lelkiismeretetekre, hogy többet ne lopjatok csokit meg gumit
2010. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet már a Moszad is üldözi őket. :D
2010. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom az az ismeretlen eredetű kődarab is a moszadtól jött, megfigyelőűrhajó, titeket követett, aztán elvesztette a nyomotokat, mert ti okosan más nevében írtatok a netre, nem a sajátotokéban, és szlovákiában csapódott földbe.
2010. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki lop, annak a kezét kéne eltörni.

Idővel összeforr, de addig bőven van ideje gondolkodni a dolgon.

2010. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!