Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kulfoldon elek, hagyateki...

Gina58 kérdése:

Kulfoldon elek, hagyateki targyalasra nem tudok elmenni, mert mozgasban korlatozott vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A kozjegyzo megszuntetessel fenyeget, ha nem viszek konzulatusi alairas hitelesitest, vagy Mo.-i ugyvedi meghatalmazast. A hagyatek osszege kb. 250 ezer forint 3 fele osztva. Egeszsegi problemam miatt nem tudok meg a lakasbol sem kimazdulni. Mit tehetek?
2015. júl. 27. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Írsz a közjegyzőnek aki elmondja mi a teendő. Mi az hogy fenyeget?
2015. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen kis osszegnel nem nagyon erdemes Magyar ugyvedi meghatalmazast kuldeni, mert akkor o fog intezni mindent de ezert nem kis osszeget szamlaznak fel neked. a konzulatusi alairas hitelesites azt hiszem mindenhol ingyenes (itt ahol elek legalabbis igen) es ha szerencsed van akkor van tiszteletbeli konzul a kozeledben aki megcsinalja. egyebkent ugy tudom hogy a bekebiro altal is lehet hitelesiteni, de ennek nezz utana. en nem Europaban elek amikor a ferjem hagyateki ugyet inteztuk akkor 1000 dollart szamolt fel az ugyintezesert az ugyved, de ott voltak komplikaciok is.
2015. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most ujra leirom, hogy nem tudok bemenni a konzulatusra, mert meg kezelesre is a korhaz kocsija visz, es ezt nem tudja megerteni a kozjegyzo. Nem tudok hazamenni, nem tudok a konzulatusra bemenni, mer tobbszor leirtam neki e-mailben, es a noverem is tobbszor elmondta neki. Mondtuk, hogy adok megbizast letanuztatva a noveremnek, vagy a mo.-on elo fiamnak, azt sem fogadta el, csak a konzulatus, vagy ugyved.
2015. júl. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!