Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha feljelentettek kapok...

Ha feljelentettek kapok ròla értesítést? Fontos!

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kapsz
2015. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
addig nem hìvhatnak be senkit tanunak a rendőrsègen?köszönöm
2015. júl. 10. 14:10
 3/15 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,hogy mìg èn nem kaptam a feljelentèsről papìrt addig nem hìvhatnak be mást tanunak az ügyemben?Fontos!
2015. júl. 10. 14:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Behívhatnak, a kettőnek nincs köze egymáshoz. Van egy határidő, amin belül értesíteni kell, ha nyomozást indítottak ellened, kivéve ha az értesítés akadályozná a nyomozást, mert akkor értesíteni sem kell, de eljárási cselekményeket pl. tanúkihallgatás azelőtt is foganatosíthatnak.
2015. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem értesítenek, csak akkor majd ha megkapod az idézést a gyanúsítotti kihallgatásra. Tanúkat előzetesen is kihallgathatnak.
2015. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eleve a feljelentés is egy sértetti tanúkihallgatás. A nyomozás pedig a bizonyítékgyűjtéssel kezdődik, és a gyanúsított kihallgatásával fejeződik be. Kivéve, ha bebattyogsz, és terhelő vallomást teszel magadra.
2015. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Apeh feljelenthet ha nincs leadva az adòbevallás ès nekem nem ìrt semmit,ès ez ügyben lehet hogy tanukat hìv be engemet kikerülve?
2015. júl. 10. 17:21
 8/15 anonim ***** válasza:

adóbevallás nem beadása nem a rendőrségre tartozik

a nav fog keresni és bírságolni

2015. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na most keversz aztán mindent. Azt hittem bűncselekményt követtél el.

Az adóbevallás a NAV hatásköre, kaptál róla csomagot, amit ki kell tölteni és határidőre beküldeni. Amennyiben elmulasztottad, akkor olvasd el mi a szankciója, mert rá van írva az is, vagy keresd meg az interneten.

Miért hallgatna meg mást a hatóság, mert te trehonya módon nem vallottad be a jövedelmed?

2015. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, az adócsalás bűncselekmény.
2015. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!