Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha belépek a Gárdába elvehetik...

Ha belépek a Gárdába elvehetik-e az erkölcsimet?

Figyelt kérdés
Biztonsági őr vagyok.Be akarok lépni a Gárdába,de nem tudom hogy ha "elkapnak" egyenruhában akkor tudtommal 50eftos szabálysértést követek el!Megjelenhet-e ez az erkölcsimben?
2010. márc. 3. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha előállítanak egy tüntetésen, és akár csak 24 órára is bevisznek, máris "elveszik". Vagyis nem veszik el, hanem csak nem lesz bejegyzésmentes. Nem éri meg, mert az egész karriered dugába dőlhet biztonsági őrként.
2010. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
A pénzbírság nem szerepel az erkölcsi bizonyítványban.
2010. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
a szabálysértések nem kerülnek bele, csak a bűncselekmények, de az örökre. ha a gárdába belépsz és elkapnak lehet, hogy bekerül, de az jgotalan lesz és nyugodtan elmehetsz vele strasbourgig mert ott fel fognak menteni ha itt nem és még kártéritést is követelhetsz
2010. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Úgy őszintén egy bíróság által megszűntetett szervezetbe belépsz hogy akarsz erkölcsi bizonyítványt? Ahelyet hogy örülnél hogy van munkád. El is bocsáthatnak.
2010. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
En belepnek a helyedben.
2010. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én meg nem
2010. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg is érdemelnéd
2010. márc. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Az első és a harmadik jó nagy hülyeséget mondott.


1.: Ha előállítanak, nem vesznek el semmit és nem lesz az erkölcsibe semmi, ha szab.sértés miatt történt. Ennyi erővel elveszik az erkölcsit, ha gyorsan hajtasz?


2.: A bűncselekmények NEM maradnak benne örökre, a mentesítési idő letelte után törlik a bejegyzéseket.

2010. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is megerősítem,amiit az előttem szóló írt.Viszont a 2-es pontot kiegészíteném,hogy bár az erkölcsiből törlik a bejegyzést mentesítési idő után,a nyilvántartásban még benne marad(Ott sem örökre,hanem ha jól tudom,felfüggesztett esetén pl.a mentesítéstől 8 évig,de a pontos időben nem vagyok biztos.Ez az úgynevezett"hátrányos jogkövetkezmények hatálya alatt álló,büntetlen előéletű személyek nyilvántartása")És biztonsági őr esetén belenézhetnek a nyilvántartásba is,nem elég az erkölcsi.De a Gárdában tagnak lenni nem bűncselekmény,csak vezetni.Tagnak lenni csak szabálysértés.
2010. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mérlegelek a hozzászólások alapján!
2010. márc. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!