Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyám az élettársával jogilag...

Anyám az élettársával jogilag megteheti hogy az utcára dobjanak?

Figyelt kérdés

Anyám az utcára akar dobni, hivatalason megteheti ezt? Az övé a ház, azt mondta azt csinál amit akar. Az élettársa csak úgy ideköltözött. Ő is ordít velem hogy költözzek el. Nem tudom milyen jogon veszi a bátorságot egy jöt ment idegen aki ide költözik és azt mondja költözek el.

Próbálnak ellehetetleníteni az életem pl éjjel csörömpölnek hogy ne aludjak vagy egy vödör vizet borítottak az ágyamra stb stb. Mit lehet ilyenkor tenni? Jogilag megtehető ez? Mit csináljak forduljak ügyvédhez? Pereljem be az anyámat pusztán azért hogy ne kerüljek az utcára?


2015. jún. 9. 20:07
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Kedves 28as. Lehet őn több "törödést" kapott a művezetőjétől, azért lett ilyen beszükült tudatú

Ön a gyerekre úgy tekint mint valami alacsonyabb rendű emberre, tárgyra.

Attól hogy fiatalabb akkor azt gondolja hogy hülyébb??

Tudja az értelmes emberrel kommunikálni is lehet , és nem egyből a primitív erővel ráeröltetni az akaratunkat.

Persze akinek a verbális képességei nem túl magasak azok csak veréssel tudják elérni a céljaikat.

Persze ezeket az embereket nem az önfegyelmükről lehetett felismerni , hanem arról hogy a piától messzire büzlöttek

2015. jún. 10. 23:13
 32/37 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező, a 28-as vagyok. Ha elolvasta az előzményeket is, láthatta, hogy arra a fajta rózsaszín ködös múltbarévedésre reagáltam, amely szerint régebben minden jobb volt. Leírtam, hogy hogyan volt a 3,20-as kenyér idejében, de ez nyilvánvalóan nem az én álláspontomat tükrözi:-)


Remélem, segítettem.

2015. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nagyon egyszerű a dolog. Te vagy a lakás tulajdonosa?

Ha nem, akkor kidobhat. Ügyvéd is ezt mondja.


Más ingatlanában csak a tulajdonos engedélyével tartózkodhatsz. Tényleg ilyen primitív vagy, hogy ezt az egyszerű dolgot nem érted meg?

2015. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
28 A kiírt kérdésemhez nem tudom hol kapcsolódik a válassza. De minden esetre köszönöm a segítségét és a bölcs megállapításait.
2015. jún. 10. 23:29
 35/37 anonim ***** válasza:
Korábban már leírtam, mit javasolok. A segítőkészséget erősen rontja ez a fajta gyerekes durci:-)
2015. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, itt erős zavar támadt. Mikor azt írtam régebben a szülő nem kárált annyit, hanem még putriban is felnevelte a gyerekeket, abszolúte nem Kádár rendszerére céloztam, hanem kissé messzebb, úgy a 20-30-as évekre.
2015. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Ha gondolod költözzünk össze, leszel a barátnőm én meg a párod. aztán össze költözünk. probléma megoldva :P!

2-en már biztos tudnánk egy normális albit fizetni. aminek nem szakad le a plafonja stb xD :) Ha gondolod írj :)

2015. jún. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!