Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vehetek e ilyen cuccokat?

Vehetek e ilyen cuccokat?

Figyelt kérdés

[link]

Nem izé, de kertészkedni lehet, nem? csak, hogy jogom van e hozzá, hogy legyen egy ilyen szobanövény otthonba?



2015. ápr. 25. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hosszú szürke OCB lesz! Kertészkedni támadt kedvem!
2015. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet termeszteni sem, mert... odafent nem szeretik a konkurenciát. Egyébként ha elkapják a csomagodat, akkor ráfaragsz.
2015. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

"...egy ilyen szobanövény otthonba..."


Peeeeeerrrrrrrrrrrrsssssssssssszzzzzzzzzzeeeeeeeeeee!


Én meg dísznek akarok tartani egy láda AK-103 gépkarabélyt.

Majd a bírónak is ezt mondom!

2015. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) nem, egyébként ez jó lenne e szobanövénynek, úgyértem, nem alszol e el tőle, mint az illatos hunyoroktól?

Miért faragok rá, hogy ha elkapják? a magokat tartani legális, nem? Meg ezek tényleg nem olyanok, amiknek nagy a THC jük, ugye?

2015. ápr. 26. 02:25
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Miről beszélsz? Mi az hogy a magoknak nagy a thc-juk? :D A vadkender vásárlása, árulása és termesztése illegális és pont. Rendelj nyugodtan, aztán amikor a rendőr viszi ki a postás helyett akkor magyarázkodhatsz hogy mekkora a mag thc-ja.


A külföldről érkező csomagokat átvilágíthatják, szétbonthatják, a neved, címed meg rajta van. Matekozd ki.

2015. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a magnak van téhácéja :D
2015. ápr. 26. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!