Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem tesz semmit sem a...

Miért nem tesz semmit sem a rendőrség?

Figyelt kérdés

Már elárasztották az átverős álláshírdetések az internetet és az újságokat is. Van olyan amiről már jóformán évek óta sokan tudják, hogy kamu. Van e-mail cím, postacím, bankszámla....ezek alapján ha megerőltetném magam még én is rájuk találnék.

Az idióta jogrendszerünk csak azt nézi, hogy egy adott embertől nem, nyúlnak le 20000ft-nál többet...és így nem bűncselekmény. De összeségében irdatlan pénzekről van szó.


2010. febr. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
rendörség
2010. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen a törvény.Meg van kötve a kezük,így senki nem tud semmit tenni..Vagyis mégis tesznek valamit.Állandóan mondják,és szinte mindenki tisztában van vele,hogy átvágás/becsapás az egész..Ne fizessen senki előre.Ha mégis valaki beleugrik,és fizet az ma már meg is érdemli,hogy becsapják!!

Már az én 7 éves unokahúgom is tudja,hogy fizetni csak akkor szabad bármiért is,ha megkaptad amiért jöttél...Szóval ha munkát kínálnak,akkor azért előre nem szabad fizetni...

Ismered a mondást "ahol lószar van ott veréb is van"..Amíg lesznek hiszékeny emberek addig ez működni fog...

2010. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én is csinálhatnám és a kutya se foglalkozna vele...

Szánalmas az amit ma igazságszolgáltatásnak neveznek ebben az országban.

2010. febr. 18. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
rendőrök elsősorban csencseléssel, ügyeskedéssel, korrumpálódással vannak elfoglalva, nehogy azt higgyed, hogy idejük van olyan szirszar dolgokra, mint a bűnözés elleni harc.:) Kis naiv!:)
2010. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Az egyik szemem sír,..a másik meg üveg.

2010. febr. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!