Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolában milyen bajom lehet...

Iskolában milyen bajom lehet a politikai meggyőződésem miatt? Mennyire érinthet hátrányosan?

Figyelt kérdés
A tanárokra értem, ha az ő meggyőződésük más, mint az enyém, üti egymást...
2010. febr. 15. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Iskolában tanulni kell,nem politizálni.Még egymással sem helyes,de a tanárokkal semmiképpen.

Ha Jobbikos vagy,akkor ne csodálkozz.hogy a tanárok nem értenek veled egyet.Ők tapasztaltabbak az élet dolgaiban,mint te.Nem ülnek fel a szépen szóló blöfföknek.

2010. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

egy melegnek sincs belőle semmi baja, ha nem hangoztatja össze-vissza meg nem riszálja magát.

a politika nem való az iskolába, max akkor ha olyannal dumálsz róla aki veled egyetért, esetleg valami politikávla kapcsolatos órán, vagy történelmen, de az is maximum fősulin, szakközépben nem.


mellesleg tanárnak is megmondhatod ezt, hogy semmi keresnivalója a politikának az órátokon(kivéve ha a tantárgy).

szerintem meg is büntetik érte, ha csinálja bent a suliban a propagandát vagy ilyesmi.

2010. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális vagy akkor semmilyen. Egyszerűen nem kell hangoztatni hogy neked mennyire igazad van és kész.

De egyébkánt hogyha mégis összevesznétek belőle max ugyan annyi bajod lehet belőle mintha beszólnál neki, azaz szívatni fog, mert nincs a házirendbe hogy egyvéleményen kell lenned a tanárral...

2010. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
kedves első a kérdés nem az volt, hogy a jobbik milyen szerinted. szánalmas, hogy egyesek képtelenek egy politikával kapcsolatos kérdésre anélkül válaszolni, hogy ne köpködnének egy pártot vele.
2010. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én sem étek velük egyet. Én nem egy balos, kizsákmányoló oldal mellett másztam bele egy tuti állásba. Tisztelet a kivételnek.

Egyébként pedig nem politizálok az iskolában, én külön tudom választani. Más kérdés, hogy tudják, hogy ott vagyok a lakossági fórumokon, megemlékezéseken, rendezvényeken. Eltitkolni ezt nem lehet, nem is akarom, mivel nincs szégyenkezni valóm miatta.

Csak így érettségi előtt, nem tudom, mennyire befolyásolhatja ez a dolgokat hátrányosan.

2010. febr. 15. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne hangoztasd, ennyi. érettségin nem (csak) a tanár fog a sorsodról dönteni, hanem a vizsgabiztos is. Vagy lehet máshogy hívják, mind1, nem egyedül a tanár lesz ott nyugi. őt is felügyelik majd.
2010. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár tanár tudja rólam, és én is róluk, hogy Jobbikosok.

Ennyi. Nem kell elmondani, ha meg összefutsz velük esetleg valamilyen rendezvényen, akkor pedig nincs mit takargatni...

2010. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Középsulisként (ha az vagy) minek foglalkozni a politikával? Időpocsékolás, kivéve ha nem erre a pályára mész.
2010. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Maradjunk az eredeti kérdésnél, az, hogy mit kezdek a szabadidőmmel, nem kérdés. Köszönöm.
2010. febr. 15. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
A tanárok inkább aszerint értékelnek, hogy mennyire vagy jól kezelhető, érzékeny, fegyelmezett, együttműködő, vagy hogy milyen tanuló vagy, a politikai gondolkodásod nem számít. Ha mégis, akkor ott baj van.
2010. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!