Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dobócsilagot dobtam az iskola...

Dobócsilagot dobtam az iskola terem ajtajába. Ki akarnak rúgni. Mit tudok felhozni mentségül?

Figyelt kérdés
Már régebb óta csináljuk az osztályban. Szinte kivétel nélkül. Egyszerű feszültség levezetés keppen. Jegyeim kiválóak, és rendkívül nyugodt ember vagyok. Nem szeretném ha kirugnanak. Mit mondjak mentségül? Valami egyéb tanács?

2015. febr. 28. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mondd azt, hogy ninja vagy.
2015. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
81%
"Tobbet nem fordul elo."
2015. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Éppenséggel lehetne azzal védekezni, hogy eszedbe sem jutott, hogy bárki emberfiába állítsd bele a dobócsillagot. Épp ezért csak az ajtóba dobtad. Amit természetesen rettenetesen sajnálsz és megígéred, hogy szüleid állják a renoválási költségeket.
2015. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt kell mondani, hogy elmebeteg vagy, és nem vagy beszámítható.
2015. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

"Mit tudok felhozni mentségül?"


Az ajtó előtt álló Kalányos Nintendót céloztad, de félreugrott.


Hogy van az, hogy a tanárverésért, köpködésért, csicskáztatásért, lopásért, osztálytársaik terrorizálásáért nem kapnak még egy ejnye bejnyét se a túlkoros Kevenkosztnerek, de a magyart rögtön kirúgják?

2015. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mongoloid ***** válasza:
7%
mondjad hogy hollókamuszt.
2015. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szántóvető ***** válasza:
semmit.az is lehet hogy az iskola házirendje nem tiltja.mivel vádolnak pontosan?
2015. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondd azt, hogy jogos védelem volt, mert az ajtó meg akart támadni.
2015. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Arkantos a Legjobb válasza:
Szerintem kérj elnézést, és ha már nem tudsz mit tenni, mert ki akarnak rúgni akkor ne köpd be a társaidat. A másik sulidban majd jegyezd meg, hogy ilyet többet ne csinálj! Szia!
2015. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra érdemes hivatkozni, hogy amikor elkövetted a cselekményt, nem voltál öntudatodnál.
2015. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!