Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez most valami vicc akar...

Ez most valami vicc akar lenni, hogy megúszták ennyivel?

Figyelt kérdés

[link]


Értem én, hogy leülték, de 2 év?

Ürülékkel etetni gyerekeket?


2015. febr. 24. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pozitívan állok hozzá. Az ítélet nem jogerős, szóval talán még kaphatnak a nyakukba pár évet. Én sem értettem egyébként, hogy mire fel ez az enyhe ítélet.
2015. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyeneknek kötelező enyhe büntetést adni, különben az összes jogvédő elkezd jajveszékelni, aztán jönnek az uniós szankciók, meg minden. Liberalizmus...
2015. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

"európai igazságszolgáltatás"


Üdv a punci Európában.

2015. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
53%
én ki nem engedném a börtönből őket.de túlzsúfoltak a börtönök,140% körül van a kihasználtságuk.ha nem ölsz embert nem zárnak be,ez a tendencia sajnos.
2015. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ózdon elvileg lesz új börtön.


De valószínűleg még az is kevés lesz.

2015. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet magyarázkodni, de tönkretették két gyerek életét, valszeg végleg.

Normális egészséges felnőtt szerintem soha nem lesz belőlük, max majd úgy fognak tenni, mintha nem lenne semmi baj és minden rendben van.

Erre megússzák két évvel.

2015. febr. 24. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Nem csak szerinted, hanem a szakemberek szerint is. Ahogy olvastam ma a cikket, eszembe jutott, hogy anno tényleg történt egy ilyen és nagy felfordulás volt körülötte.


Akkor mondta a pszichológus, hogy a gyerekeknek életük végéig kezelésekre kell majd járniuk és soha nem lesznek képesek rendesen beilleszkedni a társadalomba. Aztán volt a családnak valami 5-6 gyereke asszem?

2015. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megboldogult nagyapám mondta mindig:

"Remek hely ez a Magyarország, tele van értelmes, szerény emberrel."

2015. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
Erőszakolták is a gyerekeket, de ezt nem lehetett valamiért bizonyítani. Nagyon furcsa ez nekem, valami lehet a háttérben. Valaki nagyon elb.szott valamit csak erről nagyon hallgatnak. Minimum 15 év kellett volna nekik. Remélem, valamelyik újság kérdezősködik majd, hogy ki nem végezte rendesen a munkáját és az illető hamar felelősségre lesz vonva.
2015. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"fájl nem található"


De ha igaz akkor sajnos ez nem vicc.

Itt valami miatt nagy "divatja" lett a bűnözőpátyolgatásnak, sőt ha valaki nem fizeti be az adót az többet kaphat!

2015. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!