Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nekem ez nagyon nem tetszik....

Nekem ez nagyon nem tetszik. Rákérdezhet a gimiben a tanár, hogy kire szavaz a családom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 18:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne tilos! Max nem helyes, de szerintem kizárt hogy tiltott.
2010. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért lenne tilos! Max nem helyes, de szerintem kizárt hogy tiltott."


Akkor olvass el egy középiskolai házirendet. Mindegyikben benne van, hogy iskolában politizálni tilos.

2010. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

iskolában nincs politizálás

am mond meg a tanárodnak hogy semmi köze hozzá:D ja és hogy kapja be :D

2010. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Teljesen igazatok van, tilos és az lenne a jó, ha így is lenne. Sajnos az én fiaimnál is rákérdezett a tanár és egész évben kapták a megjegyzéseket. Az osztálytársak közül senki sem tanúskodott, végül elmentünk onnan. Olyanokat megengedett magának, hogy hazugnak nevezzen minket órán és hasonlók. Vegyes háttérből érkezett tanulók voltak és év végére mindenki fideszes lett, aki nem az elment onnan. Amikor próbálkoztam ellentmondani neki, akkor azzal jött, hogy az egyik fia ügyvéd, a másik ügyész. Az iskola igazgatója pedig az ő pártját fogta és szóba sem állt velem. Szerencsére azóta elküldték ezt a bagázst és az iskola is más fenntartó alá került.
2010. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

sztem az még nem politizálás, hogy megkérdez, kire szavaztok.

1. nem kötlezelő válaszolni, "jogodban áll hallgatni" :)

2. onnantól tiltott, hogyha a válaszod miatt (vagy mert nem válaszoltál) máshogy viselkedik veled, vagy megpróbál másra rábeszélni.

de ha téged ez zavart, nyugodtan szólhatsz az igazgatóságnak, de lehet, hogy akkor emiatt fog veled ellenszenves lenni, ha nem is jogosan.

2010. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!