Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tul sok reklam interneten/tvbe...

Tul sok reklam interneten/tvben/radioban?

Figyelt kérdés

Regebben sok tv-t neztem, de mar 6 eve nincs tv-m es eleg boldog vagyok igy :)


Internetezni szoktam, ott nem is tudom hogy tudnek letezni ha nem lenne adblock plus :)


Mostanaban radiozni kezdtem el ujbol, de az allando reklamok oruletbe kergetnek. Atvaltok masik adora es ott is reklam megy... barcsak csodbe mennenek ezek a radiok, mert mar szerintem senki sem hallgatja oket.


Azert a politikaba tettem ezt, mert lehetne egy torveny ami szabalyozza mennyi reklamot adhatnak le.


2015. jan. 19. 09:45
 1/8 Körmendi Mátyás ***** válasza:
100%
Igen, mindig felüdülés, amikor a reklámblokkok közé betesznek egy kis filmet is. :D
2015. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a reklámokat életfogytig tartó szabadságvesztéssel büntetném.
2015. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetne törvény ami időben meghatározza a reklámok mennyiségét mindenki jól járna vele.
2015. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-1 nem zavaró reklám még elviselhető is, ha ezzel úgymond az oldal tulajdonosát támogatom. De tv-ben, rádióban már tényleg több a reklám mint a műsor.
2015. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az utolso hozzaszolo kommentjet mar el sem olvastam :)


Tapasztalat, mert mindig beszol valami idegesitot. Tehat amikor mar meglattam a nicked, mar nem is olvastam tovabb :)

2015. jan. 19. 12:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Teged is betilthatnanak :)
2015. jan. 19. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Van már törvény az óránkénti reklámmennyiségre.


Reklámokból tartják fenn magukat, abból készítenek és vásárolnak műsorokat. Az állami adók mennyivel jobbak, amik az adófizetők pénzéből élnek, s négyszer annyi pénzből tized akkora nézettséget érnek el?


Nem szeretjük a reklámokat, de nekik ez a bevétel.

2015. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit lehetne rövidebb a reklámidő törvényileg ami azt eredményezné,hogy kevesebb reklámot látunk de mivel így egy perc értékesebb lenne a TV a pénzénél lenne hatékonyság tekintetében a reklámozó ugyanott mert az emberek nem kapcsolnának egyből át.
2015. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!