Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Főnököm azt mondta nem találta...

Főnököm azt mondta nem találtak itthon betegszabim alatt, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ráesett a súly a kezemre és 14 napig táppénzen voltam mert megduzzadt illetve bedagadt a nagyujjam. Kb 2 hónapja mondta felettesem, hogy voltak kint nálam ellenőrizni és nem találtak itthon. Édesanyám rosszindulatú daganatos mindig itthon volt, ha esetleg lementem boltba vagy élelmiszerért mondtam neki ha keresnek mindjárt jövök. Kétszer voltam fogorvosnál akitől kértem is igazolást, hogy ott voltam. Nem értem miért mondja, hogy voltak kint mikor édesanyám is meg én is itthon voltam 1 nap kivételével mikor 10:30 kor fogdokinál voltam. Nem értem
2014. nov. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sincs előírva hogy köteles vagy táppénz alatt otthon tartózkodni.
2014. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert talán elszólod magad, ha mégsem voltál otthon.
2014. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nekem sem mondták se SBO-n se a háziorvos se az üzemi orvos, hogy én most milyen beteg is vagyok járó vagy fekvő.
2014. nov. 15. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk.
2014. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Nekem haverom szintén otthon volt lábtöréssel, tolókocsival gyakran vittem sétálni, hiába nem kijáró beteg.

Kire van az jó hatással, ha hetekig be van zárva, csak depressziós lesz.

2014. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a probléma?

2 hónapja mondta a főnököd. Mi ennek az aktualitása?

Valami következménnyel fenyegetett? Vagy csak úgy megjegyezte?

2014. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!