Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphatok valamit ha bemegyek...

Kaphatok valamit ha bemegyek a régi sulimba?

Figyelt kérdés
Hello. Elköltöztünk Ausztriába az anyukàmmal és ugye ott hagyta az Általános iskolát. Most minden elvan intézve, járok itt kint iskolába,csak azt beszéltük magyar barátaimmal hogy oktoberben bemehetnék hozzàjuk a suliba amikor jövök. Én benne lennék, csak fogalmam sincsen hogy ezért én kaphatok valami komoly dolgot? Lehet valami következménye ha beülök a haveromékhoz òrára, meg bent vagyok a suliban? Gondolom sokan írnák hogy kérdezzem meg az igazgatót és ha igen akkor mehetek, csak hogy az osztályfőnököm volt az igazgató, és szó szerint utált amiért mindig én vittem el a balhékat stb. Nos ha ennek ellenére bemegyek és észre veszi tud adni valamit ami befolyásolná az Ausztriai iskolában a tanulásomat? Előre is köszönöm, és egyébként nem rongálni akarok vagy ilyesmi.

2014. szept. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kapsz.


Másik is beszoktak menni, például akik már elballagtak, de egyszer-egyszer meglátogatják a régi iskolájukat.

2014. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Magyarországon a visszatérő disszidenseket kivégzik.

Ha a tanárod feljelent neked is ez lesz a sorsod. Szerintem válassz előre lámpavasat.

2014. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kapsz semmit. Iskolába bárki bemehet tanítási idő alatt, a portástól függ hogy beenged-e de 99% ban beszoktak engedni mindenkit, ha más nem akkor lehívatja az igazgatót vagy valakit aki a felettese és vele beszéld meg.


Én is volt hogy iskolát váltottam költözés miatt. De egyszer visszamentem régi városomba 2-3 napra összeszedtük az ottmaradt dolgainkat leginkább a téli cuccokat mert a lakásunkat nem adtuk el, és csak néhány dolgot hagytunk ott hogy ha esetleg visszamegyünk 3-6 havonta akkor legyen hol aludnunk és elhoztuk a még ottmaradt dolgainkat és akkor én is benéztem a régi sulimba és nem volt semmi, sőt még órára is beengedtek.

2014. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen igaz végülis ugyan az. 2. Te hülye vagy :"DDD köszönöm nektek :D
2014. szept. 10. 22:48
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm igaz kicsit túl komolyítottam :DD
2014. szept. 10. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs beléptetőrendszer a régi sulidban, akkor az iskola épületébe bemehetsz, a portás úgy sem fogja tudni, hogy már nem jársz oda...


Tanórára viszont csak a szaktanár engedélyével ülhetsz be. Tehát olyat ne csinálj, hogy "csak úgy" beülsz, előtte ugyanis meg kell kérdezni az illető tanárt. A pontos törvényi szabályozást most nem tudom, de szerintem tiltva van, hogy olyanok bent legyenek egy tanórán, akik nem az iskola tanulói. Úgyhogy simán kitessékelhetnek az iskola területéről, ha hülyeséget csinálsz.

2014. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenen aggódni nem kell. Beülsz órára, legrosszabb dolog az lehet, hogy szól a szaktanár, hogy légy szíves fáradj ki az óráról. Akkor meg fölállsz és kimész. Nem fognak lecsukni, elítélni és nem tűzik a fejedet egy karóra a budai vár falán.
2014. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem hagyd ki akkor az ofődet ebből az egészből és arra az órára ülj csak be, ahol normálisabb a tanár.
2014. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok van. Valószínüleg úgy lesz ahogy az utolsó írta.:D köszönöm:)
2014. szept. 11. 07:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!