Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki nyilvánosan pisil,...

Ha valaki nyilvánosan pisil, de nem szennyez vele közterületet, az is büntethető?

Figyelt kérdés
Ha valaki az utcán elkezd nejlonzacskóba vagy kancsóba pisilni, akkor ugye nyilvánosan csinálja, de nem szennyez vele semmit. Az is büntethető?

2014. aug. 30. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Sétálsz a gyerekeddel kézen fogva,megyek én és úgy teszek ahogy írtad. Mit szólsz hozzá?
2014. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Kulturált ember ilyet nem tesz. Ha kell pisilned, elmész egy fizetős WC-be. 100 Ft-ba még senki nem halt bele. Vagy be mész egy gyorsétterembe és ott végzed el a dolgod.
2014. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Közszemérem-sértést simán rád varrhatják, vagy akár a garázdaságot! (ha látszik a kukid!)

-mert másokat megbotránkoztatsz-

Persze egy ügyvéd, simán kimagyaráz, de minek ez az egész pisi-téma?

Tegyél fel inkább egy értelmesebb kérdést!

2014. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy se veszi észre senki .
2014. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nagyrészt láthatatlanok, mégis tele van húgyozva az egész belváros.
2014. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
A pisi egyébként sem szennyez hanem fertőtlenít. Biológia egyes.
2014. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Itt mindent büntetnek és mindenre van jogszabály...Ahogy minden jogszabálynak kiskapuja.


a muszáj nagy úr.... Ha nem muszáj, akkor meg intelligencia hiány.

2014. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nem, viszont közszemérem sértést követsz el. Meg ez olyan gáz. Egy felnött ember nem igaz nem tudja vissza tartani egy wc-ig. A 4 éves fiam is már általába vissza tudja tartani addig.
2014. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És ha az ember idegen városba van és olyannyira kell neki menni a szügségletre,hogy az már fáj szinte,és a közelbe nincsen csak a járda melletti lévő üzletek,annyira van időd,hogy megkérded,hogy van e a közelbe nyilvános müanyag WC vagy pedig fizetős,és az illető azt válaszolja,hogy nem ennek a város részébe lakik,nem tudja és sajnálja.De már szinte fogod a p.csödet a sok ember előtt anynira kell,és megkérdel másik járókelőt,ő elkezdi elmegyarázni,erra,arra,kanyar 800méterre.Már szinte be is hugyoztál,és tudod nem érsz oda,és zavarba vagy lepösizni az egyik boltnak a falát a sok járókelők előtt ahol gyerekek is vannak.Én az olyan esetben annyit csinálnék,azt ahogy irtam,járda mellett boltok találhatóak és stb.bemegyek valamelyikbe és megkérdem,hogy használhatnám e az illemhelyet,de teljessen úgy,mint aki már készül bevizelni.Az üzletben lévő dolgozóknak is kell menniük könnyiteni valahová.Ha olyan esetbe,azt mondaná egy illető,hogy sajnálja nem használhassa az illemhelyet,én arra azt válaszolnám,hogy nem tartom vissza és bevizelek.Ha pedig mérges lenne,problémázna,a válaszom az lenne,hogy én megkérdeztem,hogy használhatom e az illemhelyet,és már nem birtam tovább tartani,arra a válaszra,hogy nem használhatom az illemhejet és még sajnálja is.Ha igent mondont volna,akkor eljutok odáig bepössentés nélkül,talán. :-D :-D
2014. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezért rossz városban élni, faluba vagy kisebb kertvárosban ez nem gond... :D
2014. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!