Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Netes szerződés, most buktam...

Netes szerződés, most buktam 20k-t?

Figyelt kérdés
Van egy facebook oldal ami arbitrázs sportfogadással a befektetett pénzre havi 25% kamatot ígér.Az arbitrázs lényege,hogy több netes irodát figyelnek,és mikor a szorzók úgy alakulnak akkor kötnek fogadást(pl 2,5 gólnál többre az egyik iroda ad 2,03-at,míg a másik 2,5 gólnál kevesebbre 2,05-öt ad,így azonos téttel megjátszva bármi is legyen mi nyerünk).Nos mielőtt átutaltam a pénzt nekik emailben küldtek egy "szerződést".A szerződés több ezer soros leírás meg szabályzat,rengeteg hülyeség,senki nem olvassa végig.A szerződést vissza kellet küldjem nekik,és alája oda kell írnom,hogy "Én XY elfogadom a szerződésben szereplő feltételeket.".Azt mondták ez azért kell,hogy a pénzem gond nélkül tudják kezelni.Pár napja kaptam egy üzenetet,hogy üzleti nehézség lépett fel,és a befizetett pénzem elveszett,ami elvileg lehetetlen.Azonnal kértem vissza a pénzem,de mondták,hogy a szerződésben le van írva,hogy ők nem vállalnak felelősséget a befizetett pénzért.A több ezer soros szerződés közepe fele,valóban benne van ez a mondat.Ilyenkor mi van?Ez a szerződés érvényes és valóban nem kaphatom vissza a pénzem,akkor sem ha feljelenem őket.
2014. aug. 24. 21:15
 1/9 valaki63 válasza:
mivel a szerzodesben ezt 'elfogadtad' ezert nemhiszem hogy viszont latod azt a penzt.
2014. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább valamit tanultál a "tuti pénz"-ről, meg arról, hogy "bukni nem lehet". Örülj hogy nem 20 millióval nyúltak le.
2014. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De csak neten keresztül "fogadtam el".Ez törvény előtt érvényes és megállja a helyét?
2014. aug. 24. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért perelhető, csalásért.
2014. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szerződésben van egy olyan is,hogy a módszer lehet bukó,abban az esetben ha törlik a fogadást és befagyasztja az iroda a pénzt,így nem vállal az oldal felelősséget.Ebben az esetben csalás?A szerződésben benne van,de nekem ezt nem mondta előre,nem figyelmeztetett erre.
2014. aug. 24. 21:47
 6/9 A kérdező kommentje:

Valaki válaszoljon erre:


"A szerződésben van egy olyan is,hogy a módszer lehet bukó,abban az esetben ha törlik a fogadást és befagyasztja az iroda a pénzt,így nem vállal az oldal felelősséget.Ebben az esetben csalás?A szerződésben benne van,de nekem ezt nem mondta előre,nem figyelmeztetett erre."


Így is perelhető csalásért?

2014. aug. 25. 07:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Te komolyan azért akarsz pereskedni, mert arbitrázzsal buktál 20k-t, ráadásul nem is te, hanem valakivel megállapodtál hogy csinálja helyetted? Ne viccelj.
2015. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A szerződés több ezer soros leírás meg szabályzat,rengeteg hülyeség,senki nem olvassa végig"


FIGYELEM : ITT VAN A KUTYA ELÁSVA !

Ebből élnek, ilyenhiszékenyek, meg forexezők, rulett ynereményt ígérők stb. Vannak kisbetűs részek meg direkt átlagembernek értelmezhetetlen jogi szövegek, amik ráadásúl hosszúak, bár abban van a lényeg tuti senkis em olvassa el és így mindenki rajtaveszít


Abban a kisbetűs blablában az is benne lehet, hogy előre nem elvárt tőzsdei fluktuációk folytán nem termehli jogi felelősség a céget a pénzed kezelhetőségét illetően. Tudod mit jelent? Mert én igen ! Gyakorlatilag átejtettek. :p


SOHA SE ESS MÉGEGYSZER ugyanebbe a hibába !! Tanulópénz volt

2015. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemcsak arbitázs sportfogadással foglalkoztak, hanem orbitális hülyékkel is !


Nem azért, de ezt te is megtudod csinálni. Olvasod a sportfogadás oldalakat neten, meg a tippmixet megnézed és ezeket elemzed, egyszerű négy alapművelettel és nem kell hozzá cégekre bíznod a pénzed, akik ebből élnek meg, fizeted az adminisztrációjukat is, akár és elsikkasszák. nem kell ezer oldalas jogi szövegeket silabizálni hol csesznek át. NÉGY ALAPMŰVELET !

2015. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!