Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha egy megrendelt...

Mit tegyek ha egy megrendelt áru nem olyan, mint ahogy azt kértem, és elég komoly eltéréseket mutat?

Figyelt kérdés
Például ha egy 18 karátos arany nyakláncot rendelek, helyette sárgaréz érkezik. Ilyenkor mi a teendő? Sárgarézből már nem éri meg az árát.
2014. júl. 27. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Visszakuldod, es kered vissza a penzedet, ha erre nem hajlando, feljelentest teszel ismeretlen tettes ellen csalasert.


Ha Kinabol rendelted, megtanulod, hogy Kinabol nem rendelunk ekszert, es lemondasz a penzedrol.

2014. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kínából rendelem igen, de sajnos ha visszaküldöm, én fizetem a postaköltséget, hiába kapom vissza az árát.
2014. júl. 27. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Magánszemélytől vagy cégtől rendelted? Használtan vagy újjonan? Márkajelzés vagy egyéb azonosító található rajta?
2014. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ékszerboltja van a fickónak, elvileg még teljesen új állapotban van. Még igazából nem érkezett meg a nyaklánc, csak van egy olyan gyanúm, hogy sárgaréz lesz, mert arannyakláncként pedig túl olcsó lenne.
2014. júl. 27. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
O szent egyugyuseg... Te tenyleg elhiszed?
2014. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arany ékszerben mindig van jelzés, de ötvös is meg tudja neked nézni, hogy miből van.
2014. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!