Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, hogy közvélem...

Mit lehet tenni, hogy közvéleménykutatók és marketingesek ne hivogassanak naponta?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig le b@ szom a telefont, ha megtudom hogy azok hívnak!
2014. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve fel sem veszem a telefont, ha ismeretlen vagy privát számon keresnek. :)
2014. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy felvenném és úgy hagynám, nem szólnék bele. Egyébként csak számcserével lehet ezt megoldani, vagy új előfizetéssel. Ha egyszer valahol megadod a számodat, akkor onnan már az tovább fog gyűrűzni másokhoz is.
2014. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
minek adtad meg a számodat, te einsten...
2014. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

1. "Hamégeccerfelhívszmegbszomannyádataravatalon!!"

2. Nem veszed fel.

3. Felveszed, és ha ráérsz, egy órán keresztül trécselsz vele, majd faképnél hagyod - ez a legnagyobb kibszás velük egyébként

4. Felveszed, és megkéred, hogy többet ne hívjon.

5. Felveszed, megkérdezed ki ő és honnan hív, honnan tudja a telefonszámodat, majd bebattyogsz a rendőrségre feljelentést tenni

2014. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

"minek adtad meg a számodat, te einsten..."


Aranyapám, egyem a málé szádat, nem kell azt megadni, a Telekom meg a Vodkafon eladja nekik bagóért... Újabban a Telenyomor is.

2014. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem adtam meg a számomat, és nem látom hogy ki hív, mert lakástelefonon hívnak.

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 18. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

# 6:

Meg más cégek is, ahol megadtad a számodat.


Múltkor azon röhögtem, amikor egyik haveromat felhívta először az Orbán Viktor, aztán meg valami helyi fideszes majom, hogy voltak-e szavazni... Akkor visszakérdezett, hogy mégis honnan van meg a szám, ők meg azt mondták, hogy valamit egyszer aláírt ahol megadta a számát is és nekik is onnan van meg.

2014. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!