Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megkaptuk a hogy elindították...

Megkaptuk a hogy elindították a büntetőjogi. Pert. Kb mikor kuldhetik az időpontról a papírt? 1 hét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 09:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem . De miért fomtos.ez?. Csináltam egy hülyesegt,most.külföldön.dolgozok. Nem.tudok akár.mikor haza.menni.Ezért.kérdem.
2014. júl. 9. 10:09
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez sok tényezőtől függ (pl. bíróság leterhetsége). Ezt ne nagyon terjeszd, hogy külföldön tartózkodsz, mert az ügyész ilyenkor indítványozza a előzetes letartóztatást/háziőrizetet.
2014. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tomala ***** válasza:

A vádirat számodra történt kézbesítésétől számított 30 napon belül kell a bíróságnak döntenie arról, hogy mikorra tűzi ki a tárgyalást.


Bár hivatalosan a büntetőeljárásban nem létezik a törvénykezési szünet intézménye, a valóságban a július közepétől augusztus végéig tartó időszakra ritkán tűznek ki tárgyalást, leginkább csak halaszthatatlan esetekben.


A tárgyalásra szóló idézést a tárgyalás előtt legalább nyolc nappal kézbesítik.

2014. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valadzokat....sajnos meg voltam szorulva és isnerősöm bankkártyájáról levettem 41000 ft- ot....ez van....ugytudom- e.miatt nem csuknak le. Ez az első ilyen ügyem igaz ez? Most kezdene helyreállni az életem...
2014. júl. 9. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszafizetted a levett összeget utána?
2014. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A polgari.pert visszamondta az illető és most első fizukor visszafizetem. Ami agusztus első hetébe lessz. Ugy gondoltam higy a rendőrség előtt adom át neki.100 ft kér
2014. júl. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!