Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet engem apám ha...

Feljelenthet engem apám ha megütött, mert szerinte "zsemtelen voltam" én meg visszakázből az indulat hevében megütöttem úgy hogy valszeg elrepedt az álla?

Figyelt kérdés
nem vagyok verekedős, de sokat terrorizált kicsikánt is, és elegem lett ebből, és annyi indulat volt bennem hogy nem bírtam tovább és szájba vertem. de most azzal fenyeget hogy javító intézetbe juttat, tesz róla hogy ott rohadjak sok évig....
2014. júl. 5. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy pofonból még senki nem fog ügyet csinálni és apádat fogják majd kinevetni mert a gyereke ütötte meg. Apád csak fenyeget hogy rád ijesszen de tudja jól hogy úgy is csak kinevetik.
2014. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyukád hol van, és hány éves vagy?
2014. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hány éves vagy, mert ha 18 alatti és apukád nem bir veled, akkor a gyámügynél kérhet segitséget, de persze ott is kivizsgálják, hogy jogos-e vagy nem és tényleg annyira kezelhetetlen vagy-e. 18 éves korodig fogadj szót és kerüld a konfliktusokat, már egy fiatal felnőttnek is tudni kell kezelnie a feszült helyzetet és nem verekedéssel, hanem pl. kerülőd őt, de egyébként mindent normálisan intézel, normálisan jársz iskolába, rendesen tanulsz stb. de gondolom tudod mikor van otthon hosszabb ideig és akkor elmész a nagyszüleidhez, vagy barátaidhoz, ahova egyébként is elenged.
2014. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy értette, hogy szemtelen voltál?
2014. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Asd el magad ha kezet mersz emelni a sajat apadra!
2014. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!