Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor fogunk már végre megemlé...

Mikor fogunk már végre megemlékezni a magyar Holokausztról is? Magyar áldozatok nem számítanak?

Figyelt kérdés

Felfordult a gyomrom ezektől a videóktól, erről miért nem beszélnek eleget?


http://www.youtube.com/watch?v=18SrnJXoYfo

http://www.youtube.com/watch?v=r6Zu1ePlTw8&feature=related


2010. jan. 4. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen,erről is illene megemlékezni!
2010. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kettővel ezelőttinek:

Soha sem kell megemlékezni?

Sajnálom, hogy így gondolod. Nem tudom, ha érintett lettél volna benne, akkor is sz.rnál a halottak emlékére?

Sajnállak.

2010. jan. 4. 19:36
 13/17 A kérdező kommentje:

Jah, és azt írod, hogy minden népnek van holokausztja.

De kit érdekel a minden nép? Minket a magyar kell hogy érdekeljen. Én sem várom el, hogy rajtunk keseregjenek.

2010. jan. 4. 19:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, úgy hogy felteszem még egyszer:

Mi akadályoz meg, hogy tragikus magyar eseményekről tarts előadásokat, kiállításokat, fórumokat, satöbbit satöbbit?

2010. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, úgy hogy felteszem még egyszer:

Mi akadályoz meg, hogy tragikus magyar eseményekről tarts előadásokat, kiállításokat, fórumokat, satöbbit satöbbit? Igény van rá.

2010. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Előző: Ha hiszed, ha nem, mi itthon mindig meg szoktunk emlékezni ezekről a dolgokról, de sajnos zavar, hogy pl. június 4-én az égvilágon semmi sem jelenik meg a tv-ben a Trianoni döntésről, megy helyette a maszlag meg a Barátok közt stílusú sz.r.

Erre varrjál gombot!

2010. jan. 5. 09:55
 17/17 anonim ***** válasza:
2009 június negyedikén és napokkal előtte nézted a tévét? Én napközben néha bekapcsoltam és személy szerint meglepődtem, hogy mennyi műsor szólt Trianonról. M1,M2, duna tv, hir tv. De ha neked a kurucinfó azt mondja hogy a tévében nem volt akkor az tény ugye? Ki kéne nyitni a szemünket néha.
2010. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!