Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor kellene bejelenteni az...

Mikor kellene bejelenteni az eltűnését? Meddig kell várni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel csúnyán összevesztem délután, azóta nem tudom elérni, ki van kapcsolva a telefonja, nincs a lakásán és az ismerősei sem tudnak róla semmit. Meddig várjak, hogy előkerüljön?
2014. máj. 30. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Elvileg 48 óra után kezdik el keresni, azelőtt nem:)
2014. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok? Amúgy 3 nap után szokás. Szüleinél kerested? Egyébként meg szerintem csak veled nem akar beszélni. Csak előled tűnt szerintem el.
2014. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk, most albérletben él az egyetem miatt. Az én fejemben is megfordult, hogy igazából otthon van, csak a lakótársai ezt letagadják, de picit aggódom, mert nagyon megbántottam és félek, hogy hülyeséget tesz.
2014. máj. 30. 23:53
 4/12 anonim válasza:
77%
Szerintem 2 nap után szokás. Bár vissza fog menni majd hozzád, gonolom egy kis időre van szüksége hogy feldolgozza ,bármin is vesztetek össze.
2014. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelenteni jelentheted, és akkor kapsz erről felvilágosítást is.

A 107-et nekem másfél csöngés után mindig felveszik, de hívhatod a helyi rendőrörsöt is.

2014. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként nem igaz a 24 meg 48 órás legenda, mert ha valaki _szokásától eltérően_ van távol, akkor azonnal keresik.

Pl. ha valaki mindig fél háromkor hazajön, és most fél öt van és semmi hír róla, nem lehet fellelni sehol, akkor azonnal keresik.

2014. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
2es vagyok: hát megértem, hogy aggódsz, de hagyd egy kicsit békén, vedd ezt most amolyan "leckének", h legközelebb ne csináld azt, amiért összebalhéztatok, vagy nem tudom mit, nyilván én csak találgathatok, de nyugi, ne gondolj mindjárt a legrosszabbra, csak idő kell szerintem is a bnődnek.
2014. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi ideje tűnt el?

És mit mondott, mikor utoljára láttad, megy valahova? Mit fog csinálni?

2014. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel csörögd végig az ismerősöket újra, és mindenhol jlelezd, hogy nem balhézni akarsz, nemodamenni, csak aggódsz, és ha nem tudsz meg róla semmit, akkor jelented az eltűnését, mert bármi történhetett vele.

Hidd el, ha valaki tud valamit akkor jelzi ezek után ( és tényleg várd ki ebben az esetben, vagy haza,egy, vagy nem)

Ha pedig így sincs meg, akkor utána jelentsd!

2014. máj. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A helyedben biztos elmennék a lakására . Senki és semmi nem tarthatna vissza !
2014. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!