Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vezethetek büntetlenül áramot...

Vezethetek büntetlenül áramot a kerítésbe?

Figyelt kérdés
Ki akarom engedni a szobamacskákat a kertbe. Róluk annyit, hogy jó pár száz ezer/db. Nem ugranak még az asztalra se, így a kerítésre sem hinném, na meg átugrani se tudják, mert 3 méter majdnem. Átférni nem tudnak a rácsok között, de legalább nyáron ki akarom tenni őket, hogy napközbe ne a házba punnyadjanak. Áramot akarok vezettetni a kerítésbe, ami a macskát kellően megcsapja, de nem életveszélyes (ebből kifolyólag emberre sem). Lehet ilyet?Olyasmire gondoltam, mint a lovardás áramos drótok.

2014. ápr. 13. 00:23
1 2
 11/15 tetro ***** válasza:
24%

02.05

milyen macskák ezek?

" pár száz ezer forint/macska", amúgy a kérdésben nem ez van... :)

2014. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Természetesen vezethetsz.
2014. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"micsoda?? domino, forint, líra, dollár??"


Az attól függ szerinted Magyarországon a líra, vagy a dollár-e a hivatalos fizetőeszköz, vagy talán a dominó.

2014. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

aki a kennelt javasolta annak üzenem, hogy nem fogok ketrecet csinálni a házamból...-.-

a többi jó ötlet:D a nyakörvestől én is attól tartok, hogy nem jó irányba menne, de ha a kerítés rázza meg, akkor visszafutna a kertbe:D


aki azt kérdezi milyen fajták, annak mondom h maine coon:D de a kulcsszavakban is benne van am:) a maine-k törzskönyv nélkül, szaporítótól is 100 közeliek, nekem meg rendes helyről vannak...

2014. ápr. 13. 22:01
 15/15 tetro ***** válasza:

22.01

aha... szóval szerinted egy maine coon nem jut ki a háromméteres kerítésen. és több százezer forintba kerül... értem :) te valami komoly tenyésztő lehetsz :D

2014. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!