Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miből telik Gáspár Győzikének...

Miből telik Gáspár Győzikének új lakásra?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül írtam ebbe a kategóriába!

Az APEH honlapján -az adatok nyilvánosak- a 180 napon keresztül folyamatosan fennáló 10 millió forintot meghaladó adótartozással rendelkező (2009.09.30-i állapot)magánszemélyek között szerepel Gáspár Győző,Gáspárné Balla Beáta -Hajdúszoboszló....stb?-neve is. Hogyan lehet, hogy egyenként 10 milliót meghaladó tartozással van annyi pénzük, hogy új házat tudtak építeni. Külföldön az adócsaló "sztárok" elköltöznek egy másik országba, ahol kedvezőbb az adózás, mert nem akarnak fizetni. Magyarországon elág, ha átmegyünk egy másik megyébe? Pofátlanságnak tartom, hogy még mutogatják is az új otthonukat akkor, amikor más magyar állampolgárnak jóval kevesebb tartozás miatt már elárverezik az otthonát. Miért nem az az első, hogy megfizessék a tartozásukat? Nem a roma származása zavar, az nem érdekel, hanem az, hogy nem viseli az adóterheket, és senki nem csinál velük semmit. Ez hogyan lehet?


2009. dec. 20. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj, még ha netán igaz is a dolog, akkor is nekem mindig aza durva, hogy ez tipikusan magyar ember jellemzője, ne foglalkozz a másikkal, te csak nézd a magad boldogulását.

És mondom ezt úgy, hogy nem csípem Győzikét, de nagyon nem, de attól a falnak megyek, amikor a magyar mást se tud, csak egymást lesni, kinek mi hol merre mennyi. Borzalom.

2009. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tévedsz, ha irígységre gondolsz, van lakásom, munkahelyem, csak az bosszant, (bérszámfejtésben dolgozom)hogy pár ezer forintos tartozás miatt büntetik a becsületesen adózókat, mások meg milliókkal tartozhatnak büntetlenül. A Gáspárékat meg azért hoztam fel pédának, mert a napokban láttam a tv-ben az új lakásuk bemutatását. Ez a probléma másokra is vonatkoztatható, pl. Nyuszómuszó is a listán szerepel, ezért nem véletlen, hogy ebben a kategóriában tettem fel a kérdést. Más mezei gyalogosoknál lehet foglalni?
2009. dec. 20. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azon is ki vagyok akadva, hogy a nagytestvér bele tud nézni a folyószámlámba ha akar, de ezek a szemét politikusok (hiába a vagyonnyilatkozat) alig rendelkeznek vagyonnal. Hát mi folyik itt?! Persze nem lepődöm meg. Színház az egész és ennek soha nem lesz vége. Talán pont ez tartja életben az életet a földön...
2009. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gáspár Győző gusztustalan és az is amit művel.

Van akinek a hütögépet foglalják le mert nem tudja fizetni a havi 5ezer ft részletet...no komment!!

2009. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jól termett a bodza tavaly... :)
2009. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem munkából az biztos...
2009. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Én erre annyit mondok, hogy nemzetszocializmus.Ez a mostani rendszer egyik szülötte, hogy bármit megcsinálhatnak. És nem is cigánykérdés ez most éppen.
2009. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!