Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gázspray vagy a paprikaspray...

Gázspray vagy a paprikaspray a jobb önvédelmi célra?

Figyelt kérdés
19/L

2013. dec. 8. 10:08
 1/9 anonim válasza:
2013. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Lényegében mindegy, de kevés esélye van, hogy adott szituációban bármelyik spray megvéd.

Az esetek több mint 90%ában nincs időd használni, csak akkor van esély védekezésre , ha a kezedben van és rajta van az ujjad. Ha a táskádban van és megtámadnak, nem fogod tudni használni.

Egyébként arra kell figyelni, hogy tartsd magadnál és ha nem váratlan támadás ér, hanem már érzed, hogy necces a helyzet, akkor vedd elő a sprayt!

70%-ban a lélekjelenlét számít és csak 30% a testi erő.

A legcélravezetőbb, ha elkerülöd az ilyen szituációkat: nem mész haza egyedül főleg éjjel, kihalt környéken még nappal sem!!!


27N

2013. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kovpet ***** válasza:
93%

Nincs "gázspray" ÉS "paprikaspray". Ugyan az a kettő. Illetve a paprikaspray részhalmaza a gázsprayknek.


Ha az a kérdésed, hogy paprika- vagy más (CS, CR, CN) hatóanyagút vegyél, akkor arra a válaszom ... nem a szex kategóriában találod :)

2013. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem olyan okból kellene, hogy van egy házam, ami ki van adva albérletbe..elég erőszakosak, volt hogy már kirugdostak, szó szerint a lakásomból.Nem egyedül mennék.Csak azért jobb felkészülni..most költöznének ki, és a nőben van egy kis bidámbidám vér...hátha...nem akarok erőszakot mert ígyis fellesznek jelentve személyes adatokkal való visszaélésért, nem szeretném még én megütni a bokám..
2013. dec. 8. 10:19
 5/9 anonim válasza:

Miért nem mész oda a rendőrséggel? Nem vagyok ilyen témában jártas de meg tudod szüntetni a szerződésüket saját belátásod szerint is, főleg, ha nem tartják be az abban foglalt szabályokat.

Én rendőri kísérlettel mennék inkább.

2013. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek ismeretében rendőri kísérettel menj!!

Ezt nem paparikaspray-vel kell megoldani!

2013. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ennyi erővel boxert is vehetnél, vagy viperát.
2013. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:

Na, már nem szex kategória, helyes.


Zárt térben OC, mert a többi jobban diffundál és ez nem jó. Abból is foam-ot, ha hozzájutsz.

2013. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért szex kategóriába írtam, mert más kategóriában soha semmire nem kapok választ :(
2013. dec. 8. 10:49



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!