Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ehhez van jogom? Így kell...

Ehhez van jogom? Így kell csinálni?

Figyelt kérdés

Látom nagy a felháborodás itt a borosgazda tette miatt (amúgy egyet értek vele). Na most hozzám is betörtek anno a romák, de én úgy oldottam meg, hogy üvegszilánkokat, kiálló szegeket tettem a padlóra, megvártam, hogy jöjjenek és mikor meghallottam a jajveszékelést akkor kimenten és eltörtem a kezüket (ketten voltak) és elhajtottam őket.

Ez kb. 5 éve történt azóta senki nem tört be hozzám.

Javaslom még a kutya tartást is (akár több is, mivel lemérgezhetik őket)


2013. nov. 8. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A gazda is meggondolatlan volt, mert abból a borból ártatlan ember is ihatott volna véletlenül.De azért az is dühítő, hogy csak az értékeit védő gazdát hibáztatják a "mindenhatók", a szegény, pórul járt betörő felelősségét nem hallom hogy firtatnák!
2013. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Amit leírtál azt úgy hívják, hogy önbíráskodás (azt hiszem). Jogod nincs hozzá, de úgy látszik célravezető megoldást találtál a problémádra :)


A kutyatartást én nem javaslom. Volt egy kutyánk, nagyon szerettem és szörnyű volt végignézni a szenvedését. El kellett altatni, megmérgezték lényegében pár ezer forint értékért :(

2013. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a kutyát úgy nevelik, hogy csak a gazda kezéből fogadjon el ételt, akkor nem tudják megmérgezni.

Az egyik utcabeli házban a kutya ilyen. Azonkívül úgy van nevelve, hogy beenged mindenkit a házba, de ha kiakar menni, és a gazda nincs ott, akkor nem enged ki senkit!

2013. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez így szakszerű. HA egy cigány betör el kell törni kezét lábát. Ha minden ember így csinálná, már megszűnt volna a bűnözés.
2013. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És soha ne az érdekeljen mihez van jogod, hanem hogy helyes -e amit teszel.
2013. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden vegyszeren kötelező jelezni a tartalmát, akár otthon, akár laborban van. Ha csak annyit írt volna rá, hogy "ismeretlen" akkor is elviszik a palackot, de megúszta volna az egészet, viszont így szándékos emberölés miatt el fogják ítélni.
2013. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már több joga legyen a cigánynak betörni, mint a gazdának a saját borába mérget(vagy akár kutyaszart)keverni!

Marha jó ez az ország, hogy a betörőnek több joga van.

2013. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Stavros Blofeld ***** válasza:
És ezt mikor álmodtad?
2013. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!