Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az USA elnöke most Obama. De...

Az USA elnöke most Obama. De ugye ő néger. Már pedig minden államban csak olyan ember lehet elnök aki ott született. Amikor Obama miniszter lett kicsit vitatták, hogy ott született e? Ti mit csinálnátok ha kiderülne, hogy Obama nem ott született.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb gondom is nagyobb, mint azzal törődni.
2013. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bumbi02 ***** válasza:
100%

Hát azért abból kiindulni hogy mievl ő néger, lehet hogy nem is ott született, miközben tudjuk hogy USA kb 15%-a néger...


AMúgy ha kiderülne hogy nem ott született, akkor én elbújnék egy asztal alá szerintem.

Szerinted mit kéne tenni?: D

2013. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ez már nem fog kiderülni.

Mielőtt elnök lett, megnézték az egészségügyi kártyáján a születési helyét, és csodák csodája az USA volt beleírva.

Minek ábrándozol olyan dolgokról, amik biztosan nem fognak bekövetkezni? Nem lenne érdemesebb inkább olyan lehetőségekkel, feladatokkal foglalkozni, amik viszont még előtted állnak?

2013. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ennyire egy értelmetlen kérdést, sajnálom hogy elpazaroltam rá ezt a pár percet is.
2013. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én egyből felakasztanám magam szégyenemben.
2013. nov. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

nem kellenes semmit cisnálni! ha kiderülne, hogy obama nem az usaban született, akkor intézzék el egymás közt!

remélem kipenderítenék a hatalomból és akkor egy magyarellenessel kevesebb lenne az amerikei komrányban!

2013. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Dunának mennék.
2013. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik paksi reaktorblokkba vetném magam.


Amúgy nem miniszter, hanem elnök, egyrészt mert annak választották, másrészt a miniszterséghez nem kell született amerikainak lenni.

Igazán vehetted volna a fáradtságot, hogy legalább az életrajzát elolvasod a delikvensnek:

[link]

2013. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amerikában többszáz éve élnek feketék. Nézz utána történelemből, hogy miről is szólt az észak-déli polgárháború. Szóval simán születhetett már az USA-ban. De ha mégis kiderülne, hogy nem ott született, hát nem menekülnék hanyatt-homlok sehová, de még a bokámat se fosnám le.
2013. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én megenném a saját fejem.
2013. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!