Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Párom Venyigébe úl előzetesben...

Párom Venyigébe úl előzetesben. Szerdán érkezett meg a kapcsolattartói papír, rossz helyre küldtem?

Figyelt kérdés
Szerdán érkezett meg a kapcsolattartói papír páromtól, Venyigébe van előzetesbe! A kapcsolattartói papírt ém a Nagy Ignác utcai börtönbe küldtem vissza, mert annak a címe volt rajta a nyilatkozaton:(, mindenhol azt olvastam, hogy neki kellett volna visszaküldenem skkor kost ez nem fog hozzá eljutni?:( küldthet új kapcsolattartói papírt:(?
2013. okt. 24. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
venyigébe ül? addig örüljön míg nem egy ordas cigány farkán.
2013. okt. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
... hacsak nem ő az ordas, aki a farkán pörgeti a csicskákat (vagy hogy is mondják).
2013. okt. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát hívd fel őket kérni egy másik papírt (amit jó eséllyel csak jövőhéten tud küldeni), és kérdezd meg, hogy akkor most melyik címre kell.
2013. okt. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg átküldik majd, csak így több időbe telik. (Már, ha egyáltalán kiderül, hogy hova szól a papír.)


Szerintem is hívd fel őket.

2013. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Digo meg vén kecske ennyi ésszel szabad lábon elég szégyen..hasonló helyzetet kívánok nektek:)
2013. okt. 24. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező undorító vagy.Kezdjük azt miért kivánsz ilyet másnak? azért mert őszinték? Mindenki a saját élete kovácsa.A te csicska urad odavágyott az csak az ő baja.és csak azért van ott mert másnak vagy másoknak rosszat tett.Vagy testi vagy anyagi téren.Ugyhogy ráér ott lenni,és remélem behozzák az akasztást ujra,és az urad lesz az első... :)
2013. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válaszolók honnan tudják, hogy mégis, miért van előzetesben?

Csak mert én ugyan azt nem látom a kérdésből...

2013. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért kevéseknek van ám ilyen párja...


az enyém meg is mondta, hogy nem jönne el látogatni engem


respekt neked kérdező

2013. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!