Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyszíni bírságot kaptam,...

Helyszíni bírságot kaptam, jött a levél a bíróságtól, hogy menjek tárgyalásra. Befizettem, mit kell tennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még áprilisban kaptam helyszíni bírságot 10000 Ft értékben. Teljesen kiment a fejemből és elfelejtettem befizetni, azonban ma megtaláltam és befizettem a többivel. Mit kell ilyenkor csinálni? Menjek be és mutassam meg a bizonylatot vagy levél formájában küldjem el a fénymásolatot? Semmi kedvem tárgyalásra menni és órákat várni. Köszi a normális válaszokat, volt már valakivel hasonló?

2013. okt. 8. 19:58
 1/6 acelsziv ***** válasza:
mivel nem fizetted be időben, ezért továbbkerült az ügy. Ott a gond, hogy ha nem mégy el a bíróságra akár elő is állíthatnak bilincsbe verve.
2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a rendőri előadót hívd fel
2013. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem fizettem be időben,de ha a rendőrség ha megkapja a pénzt szól a bíróságnak vagy valami?
2013. okt. 8. 20:39
 4/6 acelsziv ***** válasza:
gyanítható, hogy az összeg azóta gyarapodott némi plusz költséggel.
2013. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gyarapodott semmivel sem!!!

Telefonálj a bíróságra, ha szerencséd van, akkor elég, ha elfaxolod a bizonylatot, bár őszintén megmondva ezt nem tartom valószínűnek.

Ha mindenképp be kell menned a tárgyalásra, akkor magaddal viszed szépen a csekk bizonylatot és bemutatod, ennyi! Kb 5 perc alatt megvagy, nem kell órákat várni.

2013. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. okt. 8. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!