Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti elítélnétek őket? Többi lent

Ti elítélnétek őket? Többi lent

Figyelt kérdés
Ugye Mayarországon nem tesznek különbséget könnyű és kemény drogok között.A kérdés nem rólam szól.Van pár meber akik nem isznak, nem dohányoznak, de NÉHA, ALKALMAKKOR füves sütit esznek.Sokan csak egyszerűen drogosoknak nézik őket.Mi erről a véleményetek?Ez még nem is ártalmas, max az agynak, de az sem maradandó.
2013. aug. 27. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy ismeretlen emberek elítélik-e a füveseket? Lehet azt is durván csinálni és lehet ártalmatlanul is, bár hozzáteszem,hogy bizonyos hajlamokat (pl. pánikbetegség) előhozhat és azt már vissza nem teszi senki sem egykönnyen. Mindenki maga érzi, hogy szüksége van-e rá és érzi-e, hol a határ. Én nem ítélem el az olyan füveseket, akiknek van rá pénzük és nem esnek túlzásba, nem rángatnak bele másokat, stb. Nagyon fiatal lehetsz, ha azt gondolod, mások véleménye mérvadó.
2013. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azokat nem ítélem el, én még sosem próbáltam ki ezeket, sőt, cigizni sem cigiztem soha, de sok ismerősöm néha, nagyon ritkán füvezik, kb 1-2szer egy évben.

De a kemény drogosok viszont pusztuljanak!

2013. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el.
2013. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!