Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kényszer kezeltethető-e egy...

Kényszer kezeltethető-e egy nárcisztikus beteg?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő.Van egy nárcisztikus ismerősöm aki informatika szakos tanár és évek óta illegális kémprogramokkal figyelt és ha a magánéletemben olyan dolgot talált ami számára érdekes akkor kitárgyalta rosszindulatúan.2 évembe telt mire sikerül tőle írásos bizonyítékot találnom arra hogy tényleg megfigyel.Ha bíroságra viszem az ügyet akkor tehetnek annak érdekében ,hogy többé ne zaklasson vagy legylábbis valami pszichiátriai kezelésre szorítsák?
2013. aug. 26. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítékod van akkor annyit kell tenned hogy feljelented, a többit a bíróság elintézi, ez így már önmagában bőven elég, sőt.
2013. aug. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, de valamelyikünk nagyon nincs képben a nárcizmus fogalmával.
2013. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék tisztába ? Én elszenvedője vagyok az ügynek

ő a parazita én meg az áldozat akit bántalmaz ,mert nem tudok menekülni előle mi a gond ,mert nem írtam kis regényt?

2013. aug. 26. 08:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se látom át, hogy mi köze ennek a sztoriknak ahhoz hogy nárcisztikus az illető. Ki sem derül a sztoriból. Amit elkövetett az törvénytelen, simán jelentsd fel.


A nárcisztikusságot nem is kezelik amúgy, nem hogy kényszerítve. Különben Hajdú Pétertől Győzikéig mindenki ott lenne.

2013. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus ember önfényező, önimádó. Amit te írsz (kémkedés, megfigyelés, esetleg becsületsértés) nem tartozik ebbe bele. Ettől még büntetendő amit csinál (sőt magában a nárcizmus nem büntetendő).

[link]

2013. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy a nárcizmusból nem jön a kémkedés ,de ez egy olyan ember aki mind a kettő van ilyen kombó is :)
2013. aug. 26. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
De mi hasznod származik neked abból, ha ő holnaptól nem lesz szerelmes magába? Attól még utánad kémkedhet, nem?
2013. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, a nárcisztikus ember nem szerelmes magába ellenkezőleg mély megvetést érez maga iránt így más emberektől várja el a dicséretet amit ha nem kap meg akkor jön a retorzió.Mivel ez az egyén sajnos okos is így tudja ,hogy ezt hogy tegye meg.Rá kellett döbbennem hogy gyűlöl és ezért csinálja az egészet.Minden áron meg akar szégyeníteni és ebbe elég nagy energiát fektetett bele eddig szóval nem normális a pasi.De viszont olyan undort sikerült nálam elérnie ,hogy már sajnálni sem tudom.
2013. szept. 6. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nos, a nárcisztikus ember nem szerelmes magába..."

OLvass:

[link]

2013. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!